Dokładnie rok temu, w lipcu 2014 wystartował pierwszy program on-line Latającej Szkoły. Był dość skromny, jeśli chodzi o założenia. Przez 30 dni uczestniczki miały możliwość zadawania pytań, na które odpowiadałam w formie co tygodniowych nagrań audio. Oprócz tego była zamknięta grupa dyskusyjna na Facebooku. Której postanowiłam nie zamykać po 30 dniach… Dlatego, że kontakty, burze mózgu, pomysły które się tam narodziły były żywe, cenne, była w nich energia, była moc.

Fenomenem jest to, że grupa przetrwała przez rok. Samodzielnie. Bez mojej moderacji. I cały czas jest dla uczestniczek źródłem inspiracji, wsparcia, miejscem gdzie świętuje się sukcesy, a ewentualne porażki zamienia w momenty refleksji. Świetne miejsce w sieci, świetne kobiety.

Biznesy uczestniczek rosną wraz z czasem. Kiełkują. Rozwijają się. Z okazji rocznicy część dziewczyn przygotowała specjalnie dla osób związanych z Latającą Szkołą piękne prezenty. Dzięki temu masz okazję je poznać, skorzystać z ich wiedzy i być na bieżąco z tym, co u nich słychać. Więcej prezentów pojawi się w sierpniu, z okazji zakończenia Kręgu.

Zatem wybierz coś dla siebie! Są tu propozycje i dla rozważnych i dla romantycznych!