MASTERKLAS DLA WŁAŚCICIELI BIZNESÓW

LEADMAGNET, JUHU!

29.04.2021

godz 10.00-12.00

Dla osób, które już wiedzą, że kluczem do sukcesu w biznesie on-line jest baza mailingowa, a kluczem do rozwoju bazy są leadmagnety, ale zawsze dzieje się coś ważniejszego i w związku z tym:

– nie mają leadmagnetu i jedyną zachętą na ich www jest “zapisz się do naszego newslettera” (niech zgadnę, mało kto się zapisuje?)

– nie mogą się zdecydować, co mogłoby być dobrym leadmagnetem i tkwią w tym miejscu od dawna,

– odkładają stworzenie leadmagnetu na później, a czas leci,

Zapraszam też osoby, które dopiero zaczynają, ale wiedzą, że baza mailingowa to coś, z czym nie warto czekać. Każdy dzień to potencjalne zapisy.

Posiadanie dużej bazy mailingowej może radykalnie zmienić Twoje wyniki. Jest o wiele ważniejsze od liczby followersów w social media. Pokaż mi kobietę, która świetnie zarabia w biznesie on-line, a ja pokażę Ci kobietę z dużą listą mailingową (przykłady: Ola Budzyńska – Pani Swojego Czasu, Marta Krasnodębska – Hakerki Sukcesu, Ewelina Muc – WordPress dla Zielonych). Dobra wiadomość – możesz do nich dołączyć i zbudować dużą bazę. One też zaczynały od zera!

NACZELNY SZEWC BEZ BUTÓW RP

Weź przykład ze mnie …

Albo może lepiej nie! Już w 2012 roku rozumiałam, że baza mailingowa jest kapitałem i uczyłam o tym setki kobiet. Ola Budzyńska, czyli Pani Swojego Czasu, jako najważniejszą lekcję wyniesioną z Latającej Szkoły wymienia właśnie tą dotyczącą bazy. To dzięki sporej bazie mogłam cieszyć się świetną sprzedażą i z roku na rok zwiększać dochody. Zrobiłam jednak wielki błąd, przed którym mogę Cię ustrzec. W pewnym momencie przestałam dbać o przypływ nowych osób i moja baza z miesiąca na miesiąc … zaczęła się kurczyć. Bardzo długo zwlekałam i dopiero niedawno wypuściłam dwa leadmagnety. Bardzo dobrze rozumiem dylematy osób, które zwlekają! Mam dla Was dużo empatii, ale zobaczcie sami, jakie radykalne zmiany przynoszą dobre leadmagnety! Jestem w stanie zarazić Cię nie tylko energią do stworzenia leadmagnetu, ale też zdradzić Ci patenty jak to zrobić bardzo prosto.

leadmagnety

dni

nowych osób w bazie

Statystyki przyrostu mojej bazy mailingowej, w marcu 2021 wprowadziłam dwa leadmagnety (pdf “20 pytań, które warto sobie zadać przed założeniem biznesu” i mailingowy kurs o Instagramie dla instanieśmiałych właścicieli biznesów).

Co się wydarzy podczas masterklasu?

Duis ut consectetur mauris, sit amet convallis mauris. Aenean lectus turpis, efficitur vel odio at, aliquet. Donec sollicitudin lacinia risus, non tempor sapien dignissim scelerisque. Integer eget pellentesque dui, quis ultrices urna. Duis ut consectetur mauris, sit amet convallis mauris. Aenean lectus turpis, efficitur vel odio at, aliquet. Donec sollicitudin lacinia risus, non tempor sapien dignissim scelerisque. Integer eget pellentesque dui, quis ultrices urna. Duis ut consectetur mauris, sit amet

co dostaniesz w pakiecie?

Draft

Varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes. Varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Listę 50 pomysłów

Varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes. Varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Plan promocji leadmagnetu

Varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes. Varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

To co, widzimy się?

29 KWIETNIA, 2021

Bloom, Book Signing • San Francisco, CA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus et nisi mattis, bibendum mi vel, interdum urna. Donec in augue sed turpis hendrerit semper.