19 – 21 czerwca 2023

“BÓJ SIĘ I RÓB” 3-dniowa Latająca Szkoła + 7 lekcji odwagi

 

 

* zapis na listę nie zobowiązuje do zakupu biletu, zapisując się otrzymasz 7 darmowych Lekcji Odwagi (drogą mailową w dniach 12-18 czerwca 2023)

v

Chcesz poćwiczyć biznesową odwagę przez 3 dni w doborowym towarzystwie?

 

Czasem wydaje nam się, że odwaga w biznesie to stanie na scenie, albo wychwalanie własnych produktów na Instagramie.

Odwaga to też – zmierzenie się oko w oko z Wewnętrznym Krytykiem. Śmiałe mówienie i pisanie o tym, kim się jest i co się robi. Inicjowanie, wychodzenie z propozycjami (w tym też – proszenie o pomoc).

 

Odwagę można odziedziczyć w genach, ale – o czym się mało mówi – można ją też wyćwiczyć.

Dzień 1 - Odwaga zmierzenia się z Wewnętrznym Krytykiem (każdy go ma!)

Czyli głosem, który mówi “ale kto to kupi”, albo “z czym do ludzi” albo “nie jesteś jeszcze gotowa, poczekaj aż … (wstaw, co uważasz)”

Dzień 2 - Odwaga mówienia i pisania o sobie 10x śmielej

Mam BARDZO KONKRETNĄ odpowiedź na pytanie jak mówić i pisać o sobie 10x śmielej.  Przeanalizowałam setki biznesów i w 2023 roku podzielę się swoimi odkryciami!

Agata Dutkowska

Dzień 3 - Odwaga inicjowania kontaktu i proszenia o pomoc

Prześledziłam setki historii i wiem jedno, to, czy osiągniesz swoje cele, zależy od tego jakich LUDZI masz dookoła. A co zrobić, żeby znać właściwych ludzi? Czasem wymaga to inicjatywy. Tego dnia dowiesz się JAK się za to zabrać.

Jak wygląda taka

3-dniowa Szkoła?

3 masterclassy, 3 twórcze zadania, 3 sesje Q&A, 3 wieczorne kręgi na Zoomie + grupa na FB

Na 3 dni dołączasz do zamkniętej grupy na Facebooku. Rano dostajesz mailowo proste zadanie do wykonania.

Zadaniami dzielimy się na grupie (spodziewaj się super energii i masy interakcji).

Codziennie o godzinie 10:00 odbędzie się MASTERCLASS w temacie dania (Wewnętrzny Krytyk / Pisanie i mówienie o sobie 10x śmielej / Inicjowanie Kontaktów)

Codziennie o godzinie 12:00 odbywa się sesją Q&A z Agatą, na której możesz pytać o rzeczy związane z Twoim biznesem (przykładowe pytania znajdziesz na dole tej strony).

Codziennie wieczorem odbywa się wieczorny KRĄG opowieści na Zoomie, który jest okazją do głębszej refleksji nad tematem dnia.

ZOOM

ZOOM

ZOOM

ZOOM

Dla kogo jest pomyślana?

Dla boidudków i dla tygrysów. Dla początkujących i zaawnasowanych, spragnionych nowych kontaktów i dobrej energii grupy. Dla osób, które dopiero myślą o własnym biznesie. Dla osób, które mają już własny biznes, ale różne lęki nie pozwalają im w pełni rozwinąć skrzydeł. Dla wszystkich, którym przydałoby się energetyczne doładowanie.

Każda osoba zapisana na listę zainteresowanych otrzyma

za darmo

“7 LEKCJI ODWAGI” –

siedem wciągających biznesowych opowieści

 

3-dniowe Latające Szkoły do tej pory

 

Co roku od 2016 roku prowadzę w czerwcu 3-dniową Latającą Szkołę. Do niedawna Szkoły były bezpłatne i były związane ze sprzedażą moich 9-miesięcznych kursów. Za każdym razem jest to SZTOS!

 

Tym razem Szkoła jest płatna, a zysk będzie kapitałem początkowym nowej gałęzi Latającej Szkoły – wydawnictwa Nowa Głowa.

 

 

 

Biorąc udział w 3-dniowej Latającej Szkole pomagasz mi zrealizować moje wielkie marzenie, które bardzo długo czekało “w poczekalni”.

Biorąc udział w 3-dniowej Latającej Szkole jesteś jedną z fundatorek Nowej Głowy!

 

“ Uwielbiam te trzy dniowe wydarzenia Agaty. Przychodzę po energię i po nowe kontakty. Wychodzę naładowana i pełna nowych pomysłów.”

“Za każdym razem biorąc udział w tych czerwcowych wydarzeniach Agaty poznaję mnóstwo nowych osób, które później są moimi klientkami, albo ja ich. Nie mogę wyjść z podziwu, ile w tym czasie się czyta i słyszy niesamowitych historii osób, które tworzą super rzeczy. ”

“ To właśnie podczas tych 3-dniowych wydrzaeń Agaty narodziły się wszystkie moje najlepsze pomysły binzesowe”

Latająca Szkoła w mediach:

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

Co oznacza zapis na listę zainteresowanych?

Jeśli zdecydujesz się na zapis, to otrzymasz najbardziej atrakcyjną cenę. Plus otrzymasz 7 LEKCJI ODWAGI, niezależnie od tego, czy się zapiszesz, drogą mailową w dniach 12-18.06.2023.

Ile kosztuje udział w 3-dniowej Szkole?

Cena super early bird dla osób zapisanych na listę zainteresowanych to 220 złotych (do 7.06.2023).

Cena regularna to 250 złotych, a oferta last minute to 270 złotych.

Dla osób spoza listy każda opcja jest o 40 złotych droższa (260 zł / 290 zł / 310 zł).

 

Co mam zrobić, aby otrzymać 7 Lekcji Odwagi?

Wystarczy, że się zapiszesz na listę zaintersowanych, a 7 LEKCJI ODWAGI, czyli tak naprawdę 7 bardzo ciekawych opowieści z życia wziętych, przyleci do Twojej skrzynki (w dniach 12-18.06.2023)

Jakiego rodzaju pytania można zadać na sesjach Q&A?

Chociaż spotykamy się tym razem w temacie odwagi, w czasie sesji Q&A możesz zapytać o wszystko, co dotyczy Twojego biznesu. Jak podkręcić Twoje konto na IG. Jak promować dany produkt. Jak mówić o tym, co robisz. Agata z chęcią też poddaje audytowi wszelkie pomysły na biznes, rozwija je i sypie inspiracajami z rękawa.

Gdzie będą się odbywały sesje Q&A?

Sesje Q&A będą się odbywały na Facebooku. Pytania na sesje Q&A będzie można zamieszczać pod specjalnym postem na Facebooku każdego dnia rano.

Czego się można spodziewać po KRĘGACH na Zoomie?

Wieczorne kręgi będą okazją do dzielenia się opowieściami, do posłuchania innych – zarówno o ich odważnych krokach jak i o tym, co powstrzymuje i odbiera odwagę. Jeśli nigdy nie brałaś udziału w takim spotkaniu, nie przejmuj się. Nie każdy musi mówić. Można mieć włączoną, albo wyłączoną kamerę. Można przyjść, aby posłuchać.

Czy spotkania będą nagrywane?

Tak, spotkania będą nagrywane i będą dostępne dla uczestników.