3-dniowy darmowy LAB  

13-15.09.2021

„Laboratorium widzialności i śmiałości”

Trailer 90-dniowego LABu dla właścicieli małych biznesów (start 20.09.2021)

Żeby utrzymywać się z własnego biznesu na satysfakcjonującym poziomie nie musisz być na ustach wszystkich. Musisz trafić do mniejszości, która jest gotowa zapłacić za to, co oferujesz. Podczas trzydniowego procesu zanurkujemy głęboko, żeby wynurzyć się z nowymi odpowiedziami na pytanie „JAK TO SIĘ ROBI”.

+ codzienne biznesowe konsultacje na żywo z Agatą Dutkowską

.

PROGRAM

Stworzony z myślą o osobach, które nie mają dużo czasu na darmowe wyzwania. Jedno zadanie dziennie na mailu, jeden lajw o godzinie 10:00, jeden blok konsultacyjny o godzinie 12:00, wszystko nagrywane + można obejrzeć później, grupa na FB działająca przez 3 dni.

13.09 DZIEŃ 1 – PONIEDZIAŁEK - "CI WŁAŚCIWI LUDZIE"

Gdzie zatem mieszkają Ci złoci klienci, którzy powiedzą „weź moje pieniądze”? I czy przypadkiem nie próbujesz dotrzeć do osób z szarego pola? Nawet jeśli już wielokrotnie nazywałaś „swojego idealnego klienta”, ćwiczenie, które zaproponujemy tego dnia pozytywnie namiesza!

14.09 DZIEŃ 2 – WTOREK - PRZESZKODY POD LUPĄ

Co tak naprawdę stoi na przeszkodzie Twojej większej widzialności? Algorytmy? Brak energii na przebijanie się? Oj zdziwisz się! Weźmiemy pod lupę mało oczywiste przeszkody i zapewniam Cię, że ich kontemplacja będzie niezwykle owocnym ćwiczeniem. 

15.09 DZIEŃ 3 – ŚRODA - ŚMIAŁY RUCH

Żeby coś było inaczej, konieczny jest ruch. Nie chaotyczna krzątanina, ale strategiczne posunięcie. Dla każdego będzie to coś innego. Inwestycja w reklamę. Dobry leadmagnet. Własny podcast. Jeden mail z propozycją współpracy. Trzeciego dnia poświęcimy czas na spokojne zastanowienie się, co byłoby najlepszym śmiałym ruchem dla Ciebie.   

DLA KOGO?

– dla osób zainteresowanych 90-dniowym LABem (start 20.09), ale NIE TYLKO

dla wszystkich, którzy robią dobrą robotę i skandal, że tak mało „właściwych” osób o nich wie

– dla marzycieli, którzy chcą nie tylko zarabiać, ale też robić coś, co ma sens

– dla właścicieli małych biznesów w fazie startu lub restartu lub w momencie, gdy warto by było wypłynąć na szersze wody

– nie polecany dla osób, które dopiero szukają pomysłu na własną działalność

KIM JESTEŚMY?

Mogłaś o nas przeczytać lub zobaczyć nas w:

Latająca Szkoła logo

Działamy od 10 lat

Latająca Szkoła pomaga małym biznesom rozwijać skrzydła. Do tej pory odbyło się dziesięć edycji szkoły, w których wzięło udział prawie tysiąc osób. Latająca Szkoła uczy śmiałości i odwagi w realizowaniu biznesowych planów, zapoznaje z know-how związanym z biznesowym designem i zachęca do korzystania z kolektywnej mądrości przy pokonywaniu wyzwań.

Agata Dutkowska kwadrat

Agata Dutkowska

Założycielka Latającej Szkoły

Od 10+ lat bada zagadnienie „jak prowadzić niszowy biznes i nie zwariować”. Uważnie i krytycznie śledzi trendy. Chodząca kopalnia pomysłów, którymi chętnie dzieli się z innymi. Artystyczna dusza, doskonale rozumiejąca dylematy osób, które chcą zarabiać robiąc coś, co ma sens.

Agata Maziarz LAB

Sylwia Stasiów

Specjalistka SEO i użyteczności stron internetowych

Współprowadząca IV edycję LABu. Na codzień zajmuje się zamianą chaosu na stronach www w widzialność dla robotów Google i użyteczność dla użytkowników. W LABie będzie opiekować się grupą, prowadzić spotkania i będzie pierwszą osobą do kontaktu.