wydarzenie dla twórców i właścicieli małych biznesów, którego nie chcesz przegapić

3-dniowy darmowy 
biznesowy lab latającej szkoły

Poznaj dużo nowych osób · zaprezentuj się w przychylnym gronie  · przetestuj swoje pomysły w zaufanej atmosferze · skonsultuj się z Agatą Dutkowską – pytaj o co zechcesz · weź udział w Zoomach moderowanych przez Agatę Maziarz · przećwicz elevator pitch podczas Bój się i mów

.

PROGRAM

Ta 3-dniowa darmowa przygoda jest okazją do zrobienia tego, co jest esencją LABu, czyli wspólnego testowania (np. pomysłów na ofertę, hipotez marketingowych), przez naukę opowiadania o sobie w taki sposób, że ludzie przybiegają do Ciebie w podskokach, do starego dobrego networkingu – nowe znajomości, nowi klienci, znalezienie w końcu kogoś, kto podepnie Ci sklep pod www …

18.01 DZIEŃ 1 – Śmiało o sobie

Nauczysz się pisać krótkie, angażujące teksty o tym, kim jesteś i co robisz. Będziesz mieć okazję przedstawić się w grupie i nasycić się historiami pozostałych osób. Będziemy uczyć się cennej sztuki hajpu. Oprócz tego rozpoczniemy proces biznesowego swatania – ideą 5-dniowej jest jak co roku – zawarcie znajomości, które wyjdą poza ramy wyzwania. Wieczorne wydarzenie na Zoomie Bój się i mów to okazja dla 20 śmiałkiń do wypróbowania się w mówieniu o sobie na żywo.

U

19.01 DZIEŃ 2 – Testujemy

Zadanie: znajdź coś, co chcesz przetestować. Pomysł na produkt, pomysł na promocję. Zadaj pytania, które najbardziej Cię nurtują. Zapytaj innych “czy też mają tak, że…” Sprawdź co wywołuje w ludziach największy odzew.

w

20.01 DZIEŃ 3 – Łączymy się

Czego potrzebujesz, a co konkretnie możesz zaoferować? Pierwszych 100 osób, które się zarejestrują weźmie udział w wieczornych biznes-swatach na Zoomie. Dla wszystkich – interaktywna zabawa której efektem będą nowe kontakty, twórcze impulsy, może nawet współprace i zlecenia.

KIM JESTEŚMY?

Latająca Szkoła logo

Działamy od 10 lat

Latająca Szkoła pomaga małym biznesom rozwijać skrzydła. Do tej pory odbyło się dziesięć edycji szkoły, w których wzięło udział prawie tysiąc osób. Latająca Szkoła uczy śmiałości i odwagi w realizowaniu biznesowych planów, zapoznaje z know-how związanym z biznesowym designem i zachęca do korzystania z kolektywnej mądrości przy pokonywaniu wyzwań.

W Szkole nauczysz wsłuchiwać się w potrzeby klientów, tworzyć oferty, którym trudno się oprzeć i zrozumiesz zasady współczesnego marketingu.

O Szkole pisały między innymi Wysokie Obcasy, Tygodnik Powszechny oraz Forbes Women.

Agata Dutkowska LAB

Agata Dutkowska

Założycielka Latającej Szkoły

Od 10+ lat bada zagadnienie „jak prowadzić niszowy biznes i nie zwariować”. Potrafi odpowiedzieć na większość pytań dotyczących prowadzenia biznesu, a jak czegoś nie wie, to się dowiaduje. Uważnie i krytycznie śledzi trendy. Chodząca kopalnia pomysłów, którymi chętnie dzieli się z innymi. Artystyczna dusza, doskonale rozumiejąca dylematy osób, które chcą zarabiać robiąc coś, co ma sens.

Agata Maziarz LAB

Agata Maziarz

Ko-pilotka Latającej Szkoły

Współtwórczyni LABu. Jest pierwszą osobą do kontaktu, gdy chodzi o to gdzie, co kogo i jak znaleźć. Lubi, gdy wszystko ma swoje miejsce. Wnosi dużo entuzjazmu i kreatywnej energii. Zajmuje się też zawodowo fotografią i jest autorką wielu wystrzałowych sesji wizerunkowych. Mieszka w Krakowie. Jej nieprzemijające zajawki to śpiewanie i rower.