5-dniowa darmowa Latająca Szkoła

28.09-2.10.2020

*wydarzenie dla twórców i właścicieli małych biznesów, którego nie chcesz przegapić

nowe znajomości // okazja do zaprezentowania się w przychylnym gronie // kop energetyczny // codziennie jedno 15-minutowe zadanie w duchu “bój się i rób” // maratony konsultacyjne z Agatą Dutkowską – pytaj o co zechcesz // GOŚCIE // biznesowe jam session na żywo // ale co to jest biznesowe jam session // zobaczysz! 

Po zakończeniu 5-dniowej Latającej Szkoły otwieramy zapisy do LABu, czyli abonamentowej platformy biznesowej i do 3-miesięcznej małej grupy mastermindowej VIP (Latająca Szkoła w wersji XS).

.

Program 5-dniowej Darmowej Latającej Szkoły

28.09 DZIEŃ 1 – SAY HELLO

Bój się i pokaż kim jesteś!

Nauczysz się pisać krótkie, angażujące teksty o tym, kim jesteś i co robisz. Będziesz mieć okazję przedstawić się w grupie i nascycić się historami pozostałych osób. Oprócz tego rozpoczniemy proces biznesowego swatania – ideą 5-dniowej jest jak co roku – zawarcie znajomości, które wyjdą poza ramy wyzwania.

29.09 DZIEŃ 2 – ŚMIAŁY CLAIM

Bój się i mów o sobie dobrze!

Śmiałość, klarowność i odwaga mówienia o wartości, jaką wnosisz – popłaca. Chcesz więcej $$$? Mów wyraźniej i śmielej. Za każdym razem w 5-dniowej to ćwiczenie przynosi nowe wglądy, ładuje baterie i pozwala nadać swojej twórczości więcej mocy. 

Gość specjalny: Ola Więcka, autorka poradnika “Jak mówić o sobie dobrze”

30.09 DZIEŃ 3 – HOT LISTA

Bój się i pytaj!

Wyjdziesz z listą najbardziej palących pytań i tematów interesujących Twoich potencjalnych odbiorców. Taka lista to skarb – wykorzystasz ją przy tworzeniu oferty albo komunikacji w social media. Koniec domysłów i samotnego łamania głowy.

Gość: Zuza Dudek

01.10 DZIEŃ 4 – KALKULACJE

Bój się i licz!

Ustalisz swoją “złotą kwotę” i zobaczysz, że nawet nie mając zamiłowania do kalkulatorów i tabelek w Excelu możesz zaprzyjaźnić się z liczbami, dzięki czemu przestaniesz podejmować nietrafione decyzje.

 

 

02.10 DZIEŃ 5 – JAM SESSION

Bój się i jammuj!

Biznesowe jam session to praktyka, która pozwala wyzwolić kreatywność, rozwinąć pomysł na biznes, produkt lub promocję. Zaprezentujemy jak działa na 3 przykładach nadesłanych przez uczestników 5-dniowej (tak, możemy ojammować Twój pomysł, instrukcje dostaniesz 27.09) + co najważniejsze – dostaniesz “przepis na jam session”, żeby móc je od tej pory organizować samodzielnie.

Goście: Magda Chołyst&Karolina Bartoszek-Dourado

Działamy od 2011 roku

Latająca Szkoła pomaga małym biznesom rozwijać skrzydła. Do tej pory odbyło się dziesięć edycji szkoły, w których wzięło udział prawie tysiąc osób. Latająca Szkoła uczy śmiałości i odwagi w realizowaniu biznesowych planów, zapoznaje z know-how związanym z biznesowym designem i zachęca do korzystania z kolektywnej mądrości przy pokonywaniu wyzwań.

W Szkole nauczysz wsłuchiwać się w potrzeby klientów, tworzyć oferty, którym trudno się oprzeć i zrozumiesz zasady współczesnego marketingu.

O Szkole pisały między innymi Wysokie Obcasy, Tygodnik Powszechny oraz Forbes Women.

Agata Dutkowska

Agata Dutkowska

Założycielka Latającej Szkoły

Od 10+ lat bada zagadnienie “jak prowadzić niszowy biznes i nie zwariować”. Potrafi odpowiedzieć na większość pytań dotyczących prowadzenia biznesu, a jak czegoś nie wie, to się dowiaduje. Uważnie i krytycznie śledzi trendy. Chodząca kopalnia pomysłów, którymi chętnie dzieli się z innymi. Artystyczna dusza, doskonale rozumiejąca dylematy osób, które chcą zarabiać robiąc coś, co ma sens.

Agata Maziarz

Agata Maziarz

Szefowa LABu

Agata dołączyła do Latającej Szkoły jako opiekunka uczestników poprzedniej edycji, dziś zajmuje się tworzeniem LABu, czyli edukacyjnej platformy abonamentowej. Kocha strukturę i porządek, a przy okazji wnosi dużo entuzjazmu i kreatywnej energii. Zajmuje się też zawodowo fotografią i jest autorką wielu wystrzałowych sesji wizerunkowych.