Czy Latająca Szkoła to coś dla Ciebie?

Chcesz mieć własny biznes lub już go masz. Chcesz nie tylko dobrze zarabiać, chcesz robić coś, co ma sens i co cię rozwija. Nie chcesz zostać “zjedzoną przez ZUS”, ani wypalić się przy pracy. Potrzebujesz biznesowego know-how w pigułce. I regularnych zastrzyków twórczej energii.

Latająca Szkoła – innowacyjny program edukacyjny on-line dla mikrobiznesów, stworzony przez Agatę Dutkowską w 2011 roku. Łączy nowoczesne biznesowe know-how z ponadczasowymi poszukiwaniami głębszego sensu w tym, co się robi. Szkoła uczy korzystania z kolektywnej inteligencji oraz śmiałego działania. 

Agata Dutkowska – założycielka Latającej Szkoły, rzuciła studia doktoranckie z zakresu sztuk wizualnych, aby pomagać twórczym kobietom rozwijać biznesy. Facylitacji oraz zarządzania projektami uczyła się w Berlinie i Kalifornii. 

tylko w czerwcu

Przetestuj Szkołę przez 5 dni za darmo

Bez zobowiązań. Na 5 dni dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku oraz do specjalnego panelu. Codziennie otrzymasz maila z materiałami. Codziennie czeka na Ciebie proste zadanie, które – jeśli je wykonasz – sprawi, że ruszysz z miejsca. Codziennie Agata odpowie podczas transmisji live na Twoje pytania (możesz pytać o wszystko! o recenzję Twojego pomysłu, strony www, strategię działania … ) – to jedyna taka okazja!

10 czerwca, poniedziałek

Dzień 1. Moja historia

10:00 Opowiem Ci podczas transmisji live, w jaki sposób z dziewczyny, która była doktorantką na poznańskim Uniwersytecie Artystycznym i nie miała pojęcia o biznesie, zamieniłam się w osobę prowadzącą własną firmę – będzie dużo o błędach i o tym co jest najważniejsze na starcie

12:00 biznes konsultacje na żywo (live na FB)

11 czerwca, wtorek

Dzień 2. Pomysły, pomysły, pomysły!

9:00 dostaniesz mailem 10 pomysłów na biznes, które osobiście uważam za strzał w dziesiątkę (dla pobudzenia wyobraźni i twórczego wykorzystania)

12:00 konsultacje biznesowe na żywo (live na FB)

12 czerwca, środa

Dzień 3. Kalkulacje!

9:00 – otrzymasz mailem doskonałe narzędzie do obliczania, czy Twój pomysł na biznes jest w stanie wygenerować zarobki, o jakich marzysz

12:00 biznes konsultacje na żywo (live na FB)

13 czerwca, czwartek

Dzień 4. Śmiałość!

9:00 –dostaniesz mailem ZADANIE, którego wykonanie doda Ci automatycznie 10 punktów biznesowej śmiałości, uczestniczki poprzedniej edycji gorąco je chwaliły

12:00 biznes konsultacje na żywo (live na FB)

Dzień 5. Latające BHP

14 czerwca, piątek

10:00 – 10:30 Latająca Szkoła od kuchni, wizyta u Agaty Dutkowskiej w “homeoffice”, czyli jak pracując z domu zadbać o to, żeby nie zwariować. 

12:00 biznes konsultacje po raz ostatni (FB live)

21:00 live dla osób zainteresowanych udziałem w Latającej Szkole

Co mówią uczestniczki poprzedniej edycji 5 dniowej darmowej Latającej Szkoły on-line?

 

“Dla mnie przełom”

“Jedną z pierwszych moich myśli była “wow, ta Agata umie odpowiedzieć na każde pytanie!”  Kalkulator zysków to był dla mnie przełom, pierwszy raz tak namacalnie zobaczyłam, co mogę osiągnąć prowadząc swoją firmę w profesjonalny sposób.”

Beata Meinguer, www.beatameinguer.com

“Było super”

“Przełamałam swoje wewnętrzne blokady i doszłam do punktu, w którym wszystko się zmieniło. Od tamtej pory wiem, że własny biznes to nie tylko nieosiągalne marzenia, ale coś w pełni realnego.”

Aga Lesińska, kaipe.pl

“Bardzo polecam!”

“Takie tempo i tyle treści ze myślałam ze oszaleje z ekscytacji! Teraz wiem, że mogę wydawać nie tylko dzieci na świat, ale też biznesy”

Ania Trafisz, 

wakawakafotografia.com

“Poczułam zew”

“Postanowiłam, że zdobędę kasę na szkołę choćby nie wiem co. Udało się. Opłaciło się. Niedługo kończę Latającą Szkołę i jestem z siebie dumna. Moja Akademia Beztroski ruszyła.”

Izabela Czuban, Akademia Beztroski