Uwielbiam spacery. Czasem służą mi do tego, żeby zastanowić się nad jakimś tematem. Wychodzę z domu z intencją znalezienia odpowiedzi i najczęściej zanim znajdę się z powrotem w okolicach mojego domu – mam ją.

Zastanawiasz się czy jesienna edycja Latającej Szkoły jest dla Ciebie?

Masz pomysł na biznes, ale nie jesteś pewna, czy warto ryzykować i poświęcać czas/energię/pieniądze na jego rozwój?

Masz już własny biznes, ale zastanawiasz się, czy inwestowanie w jego rozwój się zwróci?

Chodź ze mną na spacer i posłuchaj co myślę o: posiadaniu osobowości „przedsiębiorcy” (jak to jest – trzeba ją mieć?), o marketingu (czy można być skuteczną nie będąc nachalną?) i o moim odkryciu co sprawia, że jedne biznesy są wacikowe, a inne nie.

Pobierz nagranie mp3 na telefon i wyjdź z domu na 30 min przechadzkę!

Posłuchaj tu lub

Pobierz spacer (kliknij na słowo „spacer”, a następnie wciśnij prawy przycik na myszy i wybierz opcję „zapisz jako”)