Brać udział w Latającej Szkole, czy nie? Porównaj opcje.

 

Zakładanie własnego biznesu opcja standard:

 1. Decyzja – zakładasz biznes!
 2. Kreatywny amok – wymyślasz nazwę, tworzysz ofertę, twórczy chaos!
 3. Dół – masz ochotę wszystko rzucić, przeglądasz oferty pracy …
 4. Kreatywny amok – ciąg dalszy*
 5. Coming out – odpalasz stronę, fanpage, urządzasz party inauguracyjne.
 6. Przychodzą znajomi, trochę Ci gratulują, trochę zastanawiają się gdzie są darmowe przekąski, jesteś w euforii, która szybko opada, na koniec sama sprzątasz salę po inauguracyjnym party.
 7. Nikt o tobie nie słyszał i miesiącami latami ciężko pracujesz na to, żeby zbudować swoją pozycję, w między czasie 333 razy masz doła i chcesz wszystko rzucić w cholerę.
 8. Zaczynasz widzieć, że Twoje działania przynoszą mikro efekty, nadal nie stać Cię na wyprawę do Nowego Jorku
 9. Zwrot akcji – dzwoni do Ciebie dziennikarz, albo ktoś Cię zaprasza w końcu do udziału w prestiżowym evencie, albo otrzymujesz nagrodę z rąk burmistrza i masz swoje 5 minut sławy, po których następuje znowu cykl praca – mikroefekty – praca.
 10. Zaczynasz spijać śmietankę, wszystko jest odrobinę łatwiejsze i lecisz do Nowego Jorku, a potem wracasz i siadasz przy biurku i następuje znowu cykl praca – mikroefekty – praca.

 

*Cykl punktów 2-3-4 powtarza się o wiele częściej, niż tylko na początku.

Zakładanie własnego biznesu opcja udział w Latającej Szkole 2018/19.

 

 1. Decyzja – zakładasz biznes!
 2. Kreatywny amok – wymyślasz nazwę, tworzysz ofertę i wspierają  Cię w tym pięknie wydane materiały, które przylatują do Ciebie pocztą

3.  Dół – masz ochotę wszystko rzucić, przeglądasz oferty pracy …

4. Kreatywny amok – ciąg dalszy* 

Cykl 2-3-4 Cię NIE omija, ale: 

# w każdej chwili możesz poprosić o wsparcie grupę, Twoją triadę (dwie osoby, z którymi pracujesz intensywnie nad swoim projektem) albo zadać pytanie Agacie i mieć 100%, pewność że otrzymasz odpowiedź i wsparcie #podejmujesz szybciej dobre decyzje,   #trudniej Ci się zniechęcić i rzucić wszystko w cholerę,

5. Coming out – odpalasz stronę, fanpage, urządzasz party inauguracyjne i kibicuje Ci ponad 100 kobiet!

6. Przychodzą znajomi i latające koleżanki, które są równie poekscytowane jak Ty, jesteś w euforii, która szybko opada, na koniec sama sprzątasz salę po inauguracyjnym party. sprzątacie salę śpiewając na cały głos piosenki Kasi Nosowskiej.

Na zdjęciu otwarcie kawiarni Słodkie Babki, po środku włascicielka Dorota Szczypa-Ludwikowska, po lewej Aga Zapora aka Plannerka, po prawej Joanna Diehl ze Studio Pogodna – koleżanki z edycji Latającej Szkoły 2016/17 – jak widać dziewczyny wspierają się nie tylko online.

 

7. Nikt o tobie nie słyszał i miesiącami latami ciężko pracujesz Wiesz co zrobić, żeby zbudować swoją pozycję, w między czasie 333 razy  czasami masz doła i chcesz wszystko rzucić w cholerę, ale masz w ręku mapę działania i sporo sprawdzonych taktyk plus od razu wiesz jak zadbać o to, żeby usłyszały o Tobie odpowiednie osoby.

8. Zaczynasz widzieć, że Twoje działania przynoszą mikro efekty, nadal nie stać Cię na wyprawę do Nowego Jorku, ale wszystko masz przeliczone i dokładnie wiesz, ile musisz sprzedać swoich produktów, aby osiągnąć zarobki o jakich marzysz.

9. Zwrot akcji – dzwonisz do Ciebie dziennikarza (bo wiesz jak to zrobić skutecznie) , albo ktoś Cię zaprasza w końcu  bierzesz udział w prestiżowym evencie (wiesz jak sama o to zadbać), bo albo otrzymujesz nagrodę z rąk burmistrza i masz swoje 5 minut sławy, które wiesz jak wykorzystać, po których następuje znowu cykl praca – mikroefekty – praca.

10. Zaczynasz spijać śmietankę, wszystko jest odrobinę łatwiejsze i lecisz do Nowego Jorku, a potem wracasz i siadasz przy biurku i następuje znowu cykl praca – mikroefekty – praca, przeplatany przerwami na taniec i przyjemności, które są na Twojej liście mają priorytet!

 

Jeżeli jesteś zainteresowana udziałem w Latającej Szkole w edycji 2018/19 (start 7 września 2018) zapisz się na listę. Dzięki temu jako pierwsza poznasz dokładny program i dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową. Tutaj możesz pobrać program aktualnej edycji 2017/18 (kliknij).

 

[FM_form id=”7″]