Kolejna porcja niespodzianek od dziewczyn, które w 2014 roku brały udział w Wakacyjnym Wirtualnym Kręgu Wsparcia. Pierwsza część opublikowana została na początku lipca (zobacz) z okazji rocznicy rozpoczęcia Kręgu, kolejna porcja z okazji rocznicy zakończenia. A tak sobie świętujemy, a co.

Co konkretnie świętujemy? A to, że dla wielu uczestniczek udział w Kręgu związany był ze stawianiem pierwszych kroków na biznesowej ścieżce. Uczestniczki przyszły z pomysłami, które dopiero z czasem miały się zamienić w rzeczywistość. Dziś, rok później, wiele z tych pomysłów ujrzało światło dzienne. Już nie są w sferze fantazji. Ruszyły strony www, blogi, ruszyły newslettery, są gotowe oferty, są klienci. Oczywiście tempo wdrażania idei w życie jest różne – u każdego inne. Ale jest to ścieżka na której jesteśmy wciąż RAZEM i to jest magiczne (ponieważ Krąg jako płatny program trwał tylko miesiąc, a siła relacji i wzajemnego wsparcia rozsadziła ramy “programu” i Krąg żyje do dziś!)

Klikając w zdjęcia przejdziesz do stron uczestniczek, pobierzesz poradniki, e-booki, weźmiesz udział w wirtualnym trekkingu, albo zainspirujesz się do wypróbowania czegoś nowego.

Poradnik Biura Siesta dla podróżujących(link)

31.08

 

 

 

 

 

 

 

Wirtualny trekking z Kobiecą Siłą (link)

Zapraszam Cię na darmowy wirtualny trekking

 

 

 

 

 

 

 

E-book dla mam (link)

ZAJAWKA DLA AGATY

 

 

 

 

 

 

 

Kosmetyki naturalne z kolagenem (link)

lagenko_1-1

 

 

 

 

 

 

 

Wskazówki dla osób na rozdrożu zawodowym (link)

DROGOWSKAZY

 

 

 

 

 

 

 

Test, czy nasz e-mail skłania do działania

czesciwspolne.pl

 

 

 

 

 

 

 

Pomysły na zabawy z psem
3 proste przepisy na psie zabawy węchowe

 

 

 

 

 

Anny Protas Sposób na Szczęście

Anna Protas

 

 

 

 

 

 

 

Od czego zacząć przygodę z malowaniem? (link)

iluminatornia

 

 

 

 

 

 

 

Księga pytań ELLA (link) wszystko co chcesz wiedzieć o depilacji, ale boisz się zapytać

AGATAIdz gładko przez życie z ELLA