Ania Karna

Agata Dutkowska

Pani dyrektor, autorka programu, główna kucharka i sprzątaczka.

Więcej informacji tu.

Podczas zajęć Agata dba o całokształt i o rozwój pomysłu każdej uczestniczki osobno w jego indywidualnym kształcie.

Ania Grabska (Siri Karta)

menadżerka ds. organizacji i projektu

Joginka, wegetarianka, „kocia mama”, nimfa wodna, trochę Ryba – trochę Strzelec. Kiedyś pracowała jako grafik, ale w pewnym momencie życia  wszystko zaczęło się zmieniać dzięki jodze i Latającej Szkole.
Otóż w roku 2013 dostała się na staż do Latającej… i tak już zostało.
Obecnie pracuje w Latającej Szkole, mogąc się rozwijać; cały czas się uczyć oraz poznawać nowe, ciekawe, pełne życia kobiety.
Oprócz Latającej Szkoły jej myśli i serce zaprząta joga kundalini, która stała się już dla niej stylem życia. Dlatego zaczęła prowadzić zajęcia jogi w Krakowie joga-kundalini.pl

 

Agnieszka Majewska

Stażystka w jesiennej edycji Latającej Szkoły, fanka kuchni organicznej, pełnoetatowa mama

Ostatnie ponad trzy lata swojego życia była głównie skupiona na wychowaniu córki oraz zgłębianiu wiedzy i zbieraniu doświadczeń dotyczących organicznego odżywiania, produktów lokalnych , a także wybranych kuchni świata. Uwielbia dzielić się tym, co wie na temat zdrowej kuchni, stylu życia oraz doświadczeniami własnej drogi od dość konwencjonalnej konsumentki do świadomej „pani swojego życia”. Od pewnego czasu planuje kontynuować to w ramach profesjonalnej formuły.

Uwielbia smak kuminu, barwę kurkumy oraz ciepło Słońca. Kocha tworzyć opowieści improwizując i fotografując, a obecnie swój obiektyw kieruje najczęściej w stronę córeczki Rubii. Bywa praktykiem dramy i koordynatorką projektów społeczno-kulturalnych. Jest członkinią Stowarzyszenia Praktyków Dramy STOP-KLATKA w Warszawie i współpracowniczką Fundacji Ukryte Skrzydła w Nowej Hucie.

 

Ania Karna (Nulla)

Stażystka od wszystkiego

Perfekcjonistka i maksymalistka, która szuka dziury w całym i ciągle chce wszystko udoskonalać.
Kocha piękno i pragnie, aby w życiu ludzi było go trochę więcej.
Jest uzależniona od masażu, pieczenia chleba, kadzidełek buddyjskich i mazurków (tych muzycznych, nie wielkanocnych). Woli skwarki od czekolady i bagietkę z kamutu od lodów pistacjowych. W każdą podróż zabiera ze sobą młynek do pieprzu i kawiarkę.
Woli holistyczne podejście do człowieka od tego, które reprezentuje współczesna medycyna. Wierzy, że podział na psyche i ciało jest sztuczny i niewłaściwy, oraz że jesteśmy istotami społecznymi – jesteśmy stworzeni do życia w grupie i pomagania sobie nawzajem.
Typowa sowa i insomniaczka. Szczytu kreatywności doświadcza po 22 i nie umówi się z wami przed południem. Ale poza spotkaniem w godzinach porannych, rzadko czegokolwiek innym odmawia.

 

Maria Rauch

zespół zlotowy

Architektka, projektantka, absolwentka Politechniki i ASP w Krakowie. Prowadzi warsztaty architektoniczne dla dzieci i młodzieży, m.in. Akademia Małego Architekta. Współtworzy przestrzeń działań twórczych – Młyn Zabierzów, nieopodal Krakowa. Spotkania twórczych kobiet są dla niej niezwykłą inspiracją i możliwością zetknięcia się z osobami, które mają chęć i odwagę, by zajmować się tym, co kochają.

 

Zespół od zadań specjalnych

Ania Piwowarska

Copywriterka, specjalistka od „autentycznego copywritingu”, www.autentycznycopywriting.pl

Copywriterka do niedawna  współpracująca z Pride and Glory, jedną z najlepszych na rynku agencji interaktywnych, dziś freelancerka pisząca teksty na zlecenie i  konsultantka  pomagająca kreatywnym biznesom. Koneserka żywego słowa i miłośniczka obrazowego języka. Jej chlebem powszednim jest tworzenie ogólnopolskich kampanii dla gigantów typu Żywiec, Sony i Philips. Ma wieloletnie doświadczenie w wymyślaniu sloganów, nietuzinkowych promocji i konkursów, pisaniu mailingów oraz tekstów na strony internetowe. Jednocześnie Ania dobrze rozumie specyfikę małych, startujących dopiero inicjatyw i najbardziej motywuje ją praca z osobami, które kochają to, co robią. Sama jest założycielką Przestrzeni Pisania, lokalnej grupy rozwojowej dla piszących kobiet.

Pod okiem Ani stworzycie własne teksty, które oddadzą niepowtarzalność i wyjątkowość waszych biznesów. Ponadto Ania podpowie każdej uczestniczce co pisać, jak pisać i do kogo pisać – w mailingu, tekście o sobie, na swojej stronie internetowej i na Facebooku.

Justyna Kozioł, „Pani od PR”

Specjalistka od PR, www.paniodpr.pl

Jako „ Pani od PR” pomaga właścicielom i właścicielkom małych, kreatywnych biznesów nawiązywać kontakty z mediami. Najczęściej pracuje z kobietami, które zarabiają na własnych pasjach: tworzą, projektują lub pomagają innym. Lubi zaczynać dzień od kawy, radia i przeglądania gazet. Jest też fanką niszowych, dopieszczonych graficznie i edytorsko magazynów, idealnych do powolnego smakowania wieczorami. Najbardziej cieszy ją radość jej klientów, kiedy czytają o sobie w gazecie lub zostają zaproszeni na wywiad do radia. Należy do prestiżowego grona organizatorów Creative Mornings – globalnego cyklu bezpłatnych, porannych spotkań przy kawie dla kreatywnych osobowości.

Dzięki Justynie odkryjecie, jak wasz pomysł na biznes wpisuje się w szerszy kontekst, który może być atrakcyjny dla dziennikarzy i pod jej okiem przygotujecie własną taktykę PRowych działań.

Zunka Cichos

Projektantka, specjalistka od e-sprzedaży, www.baboshka.pl, www.etsy.com/shop/baboshkaa

Założycielka marki Baboshka. Do niedawna właścicielka własnego butiku z rękodziełem na Kazimierzu, dziś jej wyroby podbijają świat dzięki mocy Internetu. Charakterystyczne szelki, etniczną tkaninową biżuterię i słynne koniki tworzone przez Zunkę znaleźć można zarówno w jej własnym sklepie internetowym, jak i na portalach polskich (Pakamera, Decobazaar) i zagranicznych (Dawanda, Etsy). Absolwentka jedynego w Polsce szkolenia ze skutecznej sprzedaży, przeprowadzonego przez portal Etsy, uczestniczka programu Mentor Month, wspierającego znajomość portalu wśród sprzedawców, a od niedawna Ambasadorka portalu Etsy na Polskę

Dzięki Zunce zapoznacie się z praktycznymi tajnikami sprzedaży internetowej, dowiecie się, czym różnią się poszczególne portale i co zrobić, aby zawojować Internet.

Elżbieta Soszyńska

Specjalistka ds. autoprezentacji, dating coach, założycielka www.wawelowe.pl

Na co dzień Elżbieta zajmuje się profesjonalnym swataniem i udzielaniem porad randkowych. Ponieważ posiada również solidne przygotowanie w kwestii prowadzenia spotkań, autoprezentacji i wystąpień (była studentką Akademii Teatralnej w Warszawie i przez długi czas dorabiała wygrywaniem wszystkich konkursów recytatorskich w Polsce), w Latającej Szkole prowadzi zajęcia, które pomagają uczestniczkom w swobodny i naturalny sposób wyrażać to kim są i czego chcą. Elżbieta prowadzi również swój własny, niekonwencjonalny biznes i jest specjalistką ds. networkingu i kreatywnych form promocji. Marzy o występie na TEDzie.

Dzięki Elżbiecie nauczycie się, co zrobić, aby żadne przemówienia – publiczne czy prywatne – nie stanowiły dla Was problemu.