Mamy wakacje, pora na konkurs.

Ponieważ doświadczenie pokazuje, że słuchanie/czytanie autentycznych historii kobiet, które wbrew różnym przeciwnościom losu, dają sobie radę i realizują swoje marzenia, zaraża optymizmem i pozwala poczuć się sto razy lepiej, ogłaszamy konkurs na LISTY.

Jeżeli jesteś osobą, która chce się podzielić swoją historią i napisać list do innych kobiet, chwyć za pióro. Czekamy na listy miłosne, w których zdradzisz nam, co kochasz robić i czy udaje ci się z tego żyć. Czekamy na listy motywacyjne, pełne motywacji i pozytywnych wibracji. Najlepiej, jeżeli możesz podzielić się swoją historią. Trochę wg. sposobu w jaki bohaterki Latających Kręgów dzielą się z nami swoimi historiami – autentycznie, od kuchni, z wyłapaniem lekcji, które się po drodze odbyło:

latajacy-krag-story

Bohaterki Kręgów proszone są o to, żeby zamknąć swoją wypowiedź w 20 minutach. Ty zamknij swój list w max. 2 stronach A4. Może być też o wiele krótszy.

List powinien:

– być opowieścią o tobie, twoim biznesie – jeśli zarabiasz robiąc to, co kochasz, twojej ścieżce, o kryzysach i ich pokonywaniu

– być opowieścią, która ma na celu zmotywować inne osoby do działania

To jedyne wytyczne. Reszta należy do ciebie. Możesz zainspirować się “Listem do młodego poety” Rilkego i udzielić osobom stawiającym pierwsze kroki cennych wskazówek… Możesz opisać wszystkie porażki i gafy, które były twoim udziałem, zanim nie wyszłaś na prostą… Możesz obalić kilka mitów… Powiedzieć za co jesteś wdzięczna…Pochwalić się.

Co tydzień będziemy publikować jeden, wybrany list. Bardzo prosimy o podawanie linków do swojej strony www lub bloga. Publikacja listu ma (choć nie musi, jeśli chcecie możecie pozostać anonimowe) działać dla autorki promocyjnie (strona Szkoły ma dużo odwiedzin).

Pod koniec wakacji, czytelniczki strony wybiorą swój ulubiony list. Natomiast ja zobowiązuję się do spełnienia jednego marzenia zwyciężczyni. Oczywiście w granicach rozsądku. Nie będę rozdawała różowych cadillaców, ale mam sporo inwencji twórczej, kontaktów i dobrej woli.

Konkurs zaczyna się 24 czerwca i trwa do 31 sierpnia.

Listy wysyłaj na adres: agata@latajacaszkola.pl

podpis-imie