KONSULTANCI LATAJĄCEJ SZKOŁY

Potrzebujesz biznesowego know-how w wersji spersonalizowanej i w opcji 1:1? Skorzystaj z konsultacji z osobami, którym ufamy. Nasi konsultanci to osoby, które w przeszłości prowadziły zajęcia w Latającej Szkole. To praktycy, których cenimy i dlatego ich polecamy. Konsultacje odbywają się online. Podane stawki dotyczą konsultacji trwających 60 minut.

WAŻNE: Latająca Szkoła jest tylko pośrednikiem kontaktu, usługę zamawiasz bezpośrednio u konsultanta. Szczegóły dotyczące samego spotkania, sposobu rozliczenia (w tym możliwość otrzymania faktury) są po stronie Twojej i konsultanta.

video / lajwy / wystąpienia publiczne

SYLWIA DĄBROWSKA – tworzy markę Teacherka.  Jest wsparciem dla osób, które chcą, aby kamera pokochała je z wzajemnością. Od 3 lat uczy pracy z i przed kamerą.  Opowiada o budowaniu wizerunku, autoprezentacji medialnej oraz o strategicznym wykorzystaniu video do budowania marki. Uczy jak tworzyć nagrania w domowym zaciszu. Zajmuje się content video marketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie video. Przygotowuje również do występów na scenie.

ZAKRES KONSULTACJI wystąpienia przed kamerą // tworzenie samodzielnie video do social media // wystąpienia publiczne

SUPERMOCE doświadczenie aktorskie // pozytywne podejście // wsparcie

STAWKA 350 zł 

Sylwia Dąbrowska

audyty graficzne

KINGA DYBEK – projektuje dla sportu a także kasy, fejmu i dobra ludzkości. Projektantka graficzna z wielkim sercem, bystrym okiem i dużą dozą empatii. Specjalizuje się w identyfikacji wizualnej marek. Projektuje doświadczenia użytkownika. Uczy brandingu i komunikacji wizualnej. Prowadzi krakowski oddział nowojorskiego klubu designerskiego Ladies, Wine & Design.

ZAKRES KONSULTACJI projektowanie graficzne, branding i identyfikacje wizualne, czyli logo i graficzne materiały firmowe. User experience / user interface, czyli co zrobić, żeby produkt lub usługa były najbardziej dopasowane do użytkownika pod kątem obrazu i treści. Audyty materiałów graficznych: online (strony www, social media, newsletter) oraz drukowanych (wizytówki, ulotki, foldery, plakaty).

SUPERMOCE #projektowaniegraficzne #edukacja #userexperience #userinterface #kreatywność #audyt #konsultacje #mastermind

STAWKA 150 zł

UX/design/prototypy

HELEN EBERT – projektuje, komunikuje, analizuje i syntetyzuje. Zna się na designie i user experience, strategiach, technologiach i skuteczności. Drugą nóżką macha w psychologii procesu i trendach kulturowych. Wierzy, że projektowanie to dobre planowanie. 

ZAKRES KONSULTACJI planowanie/prototypowanie produktów, usług i procesów

SUPERMOCE #brzytwawgłowie

STAWKA 220 zł

Helena Ebert LAB

coaching /pewność siebie

ANNA GRUSZCZYŃSKA blogerka (Wilczogłodna), autorka pięciu książek (w tym trzech bestsellerów Empiku), wydawca, coach i przedsiębiorca. Od 2014 roku pracuje głównie z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania. Wcześniej sama, przez większość swojego życia, borykała się z tym problemem, a rozwiązała go za pomocą autorskiej metody, której teraz uczy. Od 2019 roku rozwija swoją działalność coachingową w nurcie 3P, a jej klientela to kobiety, pragnące osiągnąć rezultaty biznesowe, prywatne cele lub poczuć się lepiej w swojej skórze.

ZAKRES KONSULTACJI Coaching – przełamywanie barier mentalnych, pomoc
w uzyskaniu większej pewności siebie i jasności działania.

SUPERMOCE #empatia #ZnikanieProblemów #PokazywanieNowejPerspektywy #PozytywneŁadowanie #PrzywracanieWiaryWeWłasneMoce

STAWKA 150 zł

Anna Gruszczyńska

tworzenie biznesu opartego o naturoterapię

IZABELA MILCZAREK  Praktyk Medycyny Chińskiej, Dyplomowany Terapeuta Refleksolog, Fitoterapeuta, Psycholog w zarządzaniu, założycielka OdNowa Centrum Refleksoterapii, Kliniki OdNowa, Szkoły Terapeutów OdNowa.

ZAKRES KONSULTACJI prowadzenie biznesu związanego z naturoterapią

SUPERMOCE #organizacja #inspiracja #wizja #systematyczność

STAWKA 150 zł

Iza Milczarek

śnienie dla biznesu / tworzenie wizji

NATALIA MIŁUŃSKA Antropolożka, innowatorka, pionierka, od 18 lat przełamująca tabu wokół kobiecego cyklu, założycielka portalu miesiaczka.com i firmy produkującej ekopodpaski Naya. Prowadzi Szkołę Śnienia oraz grupę na Facebooku “Krąg Snów”. Odbudowuje w  Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, w raz ze swoją mamą, Anją Miłuńską, wyprawy rozwojowe i inicjacyjne, do źródeł starożytnych kultur boginicznych.

ZAKRES KONSULTACJI cykliczność, współpraca z ciałem, cyklem przy prowadzeniu firmy; śnienie, wizje, dreaming dla Twojego biznesu (rozwiązania, wizja działalności etc.)

SUPERMOCE #wiedza #doświadczenie #wsparcie #głębia #autentyczność

STAWKA 150 zł 

Natalia Miłuńska LAB

marketing / Mailerlite / boty / automatyzacje

IZA MISIAK wierzy, że biznes nie musi być trudny i stara się pokazać to innym. Jako freelancerka od zadań specjalnych, strateg, specjalistka od social mediów i techniczna wonder-woman pomaga małym firmom podbijać świat.

ZAKRES KONSULTACJI strategia marketingowa i rozwój biznesu, MailerLite (m.in. automatyzacje, grupy odbiorców, wykorzystanie funkcji, które najlepiej wesprą Twój biznes), chatboty, w szczególności ManyChat

SUPERMOCE #bizneszlotuptaka #szerszyobraz #łączęelementyukładanki
#kreatywnerozwiązania #worksmarter #sprytneautomatyzacje
#ważnepytania #technikajemizręki #musiistniećrozwiązanie #nielubięniemożliwego

STAWKA 250 zł

Iza Misiak

wydanie książki eksperckiej / pisanie

EDYTA NIEWIŃSKA – pisarka, scenarzystka, autorka trzech powieści: „Kosowo”, „Levante” i „Pod powierzchnią”. Z wykształcenia socjolog sztuki oraz trenerka międzynarodowych organizacji pozarządowych w temacie praw człowieka. Jurorka hiszpańskich festiwali filmowych. Recenzentka i felietonistka. Uczy pisania, konsultuje powstające książki i scenariusze.

 

ZAKRES KONSULTACJI Konsultuję pomysły na książkę biznesową, ekspercką, książkę opartą na własnych doświadczeniach zawodowych oraz powieści. Jeśli piszesz, skonsultuję Twój tekst (do 3 arkuszy wydawniczych / 120 000 znaków) i powiem, co w nim poprawić oraz omówimy cały koncept książki i nadamy mu szlachetności. Jeśli masz problemy w trackie pisania (pisarskie blokady, niepewność co do obranego kierunku, problemy z systematycznością w pisaniu) ustalimy podczas rozmowy gdzie leży problem i znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Jeśli tylko masz pomysł i nie wiesz od czego zacząć, zaplanujemy treść książki oraz niezbędne działania, w tym sposób jej napisania.

 

ZASADY Prześlę Ci krótką listę pytań, na którą odpowiedzi odsyłasz do mnie na trzy dni przed naszym spotkaniem. Jeśli chcesz skonsultować swój tekst, wyślij go do mnie minimum tydzień przed naszym spotkaniem.

 

SUPERMOCE #doświadczenie #superwiedza #sprawdzonewpraktyce #mentoring #kreatywność

 

STAWKA 220 zł
Edyta Niewińska LAB

kalkulacje / biznes produkcyjny

ANNA NOWACKA KOŚĆ – ilustratorka, współzałożycielka marki STUKA PUKA, drewnianych, edukacyjnych zabawek dla dzieci. Jej cykl komiksów opisujących przygody ciążowe publikowały Wysokie Obcasy Extra. W swojej pracy kieruje się aspektami pro społecznymi, wspiera ruchy feministyczne. 

ZAKRES KONSULTACJI biznes produkcyjny/ budowanie zasięgów organicznych / jak policzyć opłacalność biznesu / jak budować strukturę firmy/ czy twój pomysł na biznes jest opłacalny/ jaka jest różnica między pomysłem na biznes a pomysłem na projekt/ gdzie szukać środków finansowych

SUPERMOCE #kreatywność #multitasking #szczeraocena #wielotorowość #prospołeczność

STAWKA 200 zł

Anna Nowacka-Kość

strony www / automatyzacje / podpinanie sklepów

SYLWIA PAWLAK – jedna z trzech czarownic z Pixel Witches oraz programistka Shablonu. W szufladzie ma schowany dyplom z psychologii biznesu i może dlatego o sprawach technicznych potrafi mówić ludzkim głosem. Divi ninja i mistrzyni WordPressa.

ZAKRES KONSULTACJI WordPress, Divi, WooCommerce

SUPERMOCE #poszerzaniewiedzy #wyzwania #niemarzeczyniemożliwych #ninjaempatii #elastyczność 

STAWKA 200 zł

Sylwia Pawlak LAB

kalkulacje / Excel

MAŁGORZATA POLIT-ŻAGUŃ – tworzy budżety i zarządza finansami projektów. Uczy jak używać Excela i arkuszy kalkulacyjnych. Testuje oprogramowanie i kreuje rozwiązania, które na podstawie danych, ułatwiają życie i podejmowanie decyzji. Uwielbia synergię. Łączy, ulepsza, testuje rozwiązania świata IT, analizuje dane.

ZAKRES KONSULTACJI Arkusze kalkulacyjne np. Excel

SUPERMOCE #excel #arkuszekalkulacyjne #testowanieoprogramowania #tworzeniebudzetow #rozliczanieprojektow #analiza #synergia

STAWKA 200 zł

Małgorzata Polit-Żaguń LAB

influencer marketing

EWA SALAMON – od 2010 roku realizuje kampanie promocyjne z udziałem liderów opinii. Pracowała dla takich marek jak: Empik, natemat.pl, Coca-Cola, pracuj.pl, miasto Gdańsk. Realizowała wiele projektów społecznych. Organizuje konferencje, prowadzi szkolenia i wykłady. Od 2017 roku związana z Pismem. Magazyn opinii. Jest absolwentką Szkoły Strategii Marki.

ZAKRES KONSULTACJI 1. Projektowanie kampanii z udziałem influencerów dla Twojej marki. 2 Jak bez budżetu reklamowego sprzedawać w mediach społecznościowych?

SUPERMOCE #strategiamarki #influencermarketing #marketingrelacji #eventmarketing #publicrelations

 

STAWKA 150 zł

Ewa Salamon LAB

strategia marki / biznes plan/ marka osobista / logo

MANA STOCH trenerka zmiany i graficzka. Pomaga małym biznesom rozwijać działalność w oparciu o dobrą strategię i rozwój marki osobistej. Mentorka współpracująca z Youth Business Polska. W wolnych chwilach projektuje logotypy. Wierzy, że firma jest jak człowiek. Dlatego powinna mieć charakter, mądrze mówić, dobrze wyglądać i spełniać marzenia. Powinna mieć markę, która budzi zaufanie. A tą marką jesteś Ty!

ZAKRES KONSULTACJI Twoje wartości wspierające działania i podejmowanie decyzji // zmiana – etapy zmiany, praca z przekonaniami, jak dojść z punktu A do punktu B i nie stracić rozpędu, plan działania // produkt/usługa, // klient – poszukiwanie klienta docelowego // komunikacja marki/firmy // branding // social media – strategia

SUPERMOCE #kreatorka #łowcatalentów #komunikacja #empatia #otwartość

 

STAWKA 185 zł

Mana Stoch LAB

copywriting

GOCHA SZOKA Spec od słów, poliglotka. Pracowała jako tłumaczka symultaniczna, konsultantka ds. mediów, naczelna magazynu i szefowa ds komunikacji w firmach takich jak UBS, Heineken, Philip Morris. W dwa-slowa uczy jak skutecznie pisać online, żeby szczypało za dusze i otwierało portfele.

ZAKRES KONSULTACJI Pracujemy nad twoim tekstem np.: na stronę www, landing page, newsletter, post, artykuł na blog, czy do oferty. Pokażę ci co i jak
poprawić, żeby było skuteczniej. Ta wiedza przyda ci się przy kolejnych
tekstach.

SUPERMOCE #docieraniedosedna #ubieraniewsłowa #uczenie #energia #lekkość

STAWKA 150 zł

Gosia Szoka

kalkulacje / biznesy usługowe

ULA SZWED Mam 8 lat doświadczenia w eksperymentowaniu z prowadzeniem biznesu. Za mną 5 prób w skutecznym wdrażaniu na rynek różnych pomysłów (które uważałam, że są świetne, ale niekoniecznie ludzie chcieli za nie płacić tyle, żeby było sens je robić). Pierwszy biznes zamknęłam, drugi zbankrutował, trzeci właśnie sprzedaję, z czwartego żyję (Studio DINKSY), a piąty to ten, który dokładnie wiem jak zrobić (Otwarte Karty). Potrafię odróżniać fantastyczne pomysły od pomysłów, na których można zarabiać i rozróżniać procesy, które będą ciągnęły się latami, od tych które są możliwe do wdrożenia za chwilę. Jednym słowem zajmuję się opracowywaniem urealnionych modelów biznesowych. Takich które są możliwe do wdrożenia na poziomie zasobów, czasu, finansów, oczekiwań.

ZAKRES KONSULTACJI Zarządzanie i monetyzacja czasu pracy w usługach; modelowanie biznesowe/ekonomizacja pasji; budowanie zespołów

SUPERMOCE #analityka #zarządzanie #relacje #uziemienie #rozsądek

STAWKA 150 zł

Ula Szwed

biznes plany / modele biznesowe

EWA URBAŃSKA Business designerka, specjalistka w analizie i projektowaniu modeli biznesowych, koordynatorka programu akceleracji start-upów w Strefie Startup Gdynia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Po pracy zarządza projektami unijnymi.

ZAKRES KONSULTACJI Biznes plan, strategia rozwoju, projektowanie wrażeń klientów, propozycja wartości, skalowanie biznesu, modele biznesowe

SUPERMOCE #empatia #szeroka wiedza #wielka wyobraźnia #wielozadaniowość #poczucie humoru

STAWKA 150 zł

Ewa Urbańska LAB

start up / design thinking / biznes i medycyna

PATRYCJA WIZIŃSKA-SOCHA Z wykształcenia jest biotechnologiem farmaceutycznym, absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Doktorat broniła na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Absolwentka studiów podyplomowych z zarządzania „Menadżer Badań Naukowych i Prac Rozwojowych”. Zajmowała się również transferem wiedzy i technologii przy Wrocławskim Centrum Badań EIT+. Pomysłodawczyni i akcjonariusz Nestmedic S.A., która stworzyła telemedyczny systemu teleKTG Pregnabit do badania dobrostanu dziecka w łonie matki. Pionierka w tworzeniu oraz komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań medycznych. Wyróżniona m.in. tytułem “Innovators Under 35 in Poland” przez MIT. Znalazła się wśród 100 liderów innowacji z regionu Europy Środkowo-Wschodniej w programie “New Europe 100”, “Bizneswoman Roku” w kategorii “Kobieta w Nowych Technologiach” oraz Startuperek 2021 w rankingu najbardziej innowacyjnych Polek wg My Company Polska. Cechuje ją entuzjazm do wyzwań, które realizuje oraz do ludzi z którymi współpracuje. „Moją misją jest inspirowanie innych do samorozwoju, odkrywania własnych talentów i potencjału. Jestem przede wszystkim praktykiem. Sama przeszłam zarówno przez nieudane założenia biznesowe poprzez zaangażowanie się w przedsięwzięcia, których nie udało się skomercjalizować, jak i stworzenie dynamicznie rozwijającej się firmy technologicznej z sektora zdrowia, która zaistniała na giełdzie i z powodzeniem rozwija się w Polsce i komercjalizuje swoje produkty za granicą.

ZAKRES KONSULTACJI zakładanie start-up’u i kwestie z tym związane: w tym pozyskiwanie finansowania, biznes plan, prezentacje inwestorskie, budowanie zespołów, budowanie produktów i usług metodą design thinking, wykłady/sesje motywacyjne, weryfikacja pomysłów na biznes z zakresu nauk ścisłych i medycyny

SUPERMOCE #zaangażowanie #pasja #nauka #empatia #wsparcie

 

STAWKA 250 zł

 

Patrycja Wizińska-Socha

SEO / content marketing

AGNIESZKA WOJTAS Od ponad 8 lat działa w sieci pod marką Liczy się content. Pomaga właścicielom małych biznesów wykorzystać content marketing i SEO, żeby ich biznes miał wyższe pozycje w Google i większą szansę na dotarcie do szerszego grona klientów. Robi analizy słów kluczowych, optymalizuje strony pod SEO, tworzy plany content marketingowe i zajmuję się copywritingiem. Łączy wiedzę techniczno-marketingowo-copywriterską, bo dopiero taki mix przynosi oczekiwane efekty.

ZAKRES KONSULTACJI SEO i content marketing

SUPERMOCE #jasno #konkretnie #poludzku #seotonieczarnamagia #bezlaniawody

STAWKA 169 zł

Agnieszka Wojtas LAB

prawo / podatki / ochrona marki / RODO

AGA ZALEWSKA, prawnik, soloprenerka, blogerka. Odczarowuje prawo dla kobiet przedsiębiorczych. Zachęca kobiety, by nie bały się prawa i zaczęły je wykorzystywać jako swoją przewagę na rynku internetowym.

ZAKRES KONSULTACJI prawo biznesów online: od biznesu na start (formy działalności, ZUS, podatki), przez RODO, umowy, regulaminy, po prawną ochronę marki (prawa autorskie, znaki towarowe)

SUPERMOCE #prawniczeblablablatonieja #legalnienaonlajnie #odczarowujeprawo #kobietaprzedsiebiorcza #edukatorka

STAWKA 190 zł

Aga Zalewska LAB