Magdalena Grabda Arendarczyk

asystentka ds organizacyjnych

kontakt: dobrze.zorganizowana@gmail.com

Jestem Magda i mam bzika na punkcie organizacji 😉 W sieci funkcjonuję jako Dobrze Zorganizowana. Zajmuję się porządkami, organizacją przestrzeni oraz sprawnym zarządzaniem domem. Od niedawna jestem też wirtualną asystentką i pomagam kobietom w prowadzeniu ich biznesów online.

Olga Ślifirska – gospodyni webinariów

Psycholog i trenerka umiejętności społecznych. Współtwórczyni Duetu Edukatorskiego, który zajmuje się układaniem programów i prowadzeniem warsztatów oraz szkoleń (komunikacja społeczna, budowanie i zarządzanie zespołem, rozwijanie kompetencji liderskich, promocja zdrowego stylu życia, zarządzanie wolontariatem, zarządzanie zmianą), a także moderacją i facylitacją spotkań oraz dyskusji.

Alicja Wsuł – FB community manager

Równie dobrze można by napisać, że Alicja będzie Facebookową dobrą wróżką – ale z dwojga złego (nazwy infantylne vs nazwy anglojęzyczne, wybieramy to drugie). Zadaniem Alicji będzie dbanie o dobrą komunikację, inspirowanie, doradzanie, czasem komentowanie i zbieranie wątków z całego tygodnia w postaci podsumowującego Postów Piątkowych. Z wykształcenia artystka po ASP, po studiach odkryła pasję do szycia, rozwija aktualnie swój drugi biznes, aboslwentka poprzedniej edycji Latającej Szkoły i właścicielka wyjątkowo lekkiego pióra.