18 WRZESIEŃ godz 19:00 –  Julita Kordońska (BHP)

Terapeutka żywieniowa specjalizująca się w zaburzeniach hormonalnych kobiet oraz ich wpływie na zaburzenia nastroju. Ukończyła studia w Institute for Optimal Nutrition w Londynie i uczestniczyła  w licznych szkoleniach i konferencjach z dziedzin endokrynologii, reproduktywnej immunologii, dietetyki hormonalnej i psychiatrii. Jej pasją są kobieca biologia i psyche. Uważa siebie za opowiadaczkę biologicznej historii kobiet, z którymi pracuje. Stworzyła Moon Cycles aby nauczyć je rozumieć język symptomów – język, w jakim nasza biologia komunikują nam swoje potrzeby. Wierzy, że taka wiedza umocni kobiety i zaczną one ufać swoim ciałom bez przypisywania im złych zamiarów a wzbogacone o wiedzę i zaufanie do swojej biologii będą domagać się partnerstwa od swojego lekarza.

Podczas webinaru Julita przedstawi unikalne podejście do produktywności łączące biologiczną wiedzę o kobiecym cyklu ze znajomością realiów prowadzenia własnego biznesu. Dzięki znajomości poszczególnych faz cyklu i zwiększonej świadomości, jesteśmy w stanie o wiele lepiej zarządzać naszą energią i osiągać swoje cele z większą lekkością.

LINK do nagrania webinaru (video + audio).

LINK do samego audio.

MASTERCLASS Modele biznesowe

link do nagrania

26 PAŹDZIERNIK godz 18:00 – Ewa Ropela (Biznesplan)

Ewa Ropela – absolwentka Ekonomii na Wydziale Ekonomicznym UG. Od lat konsekwentnie realizuje się zawodowo i pomaga przyszłym bądź już istniejącym przedsiębiorcom. Interesuje się nowoczesnymi sposobami projektowania i prowadzenia biznesu, w tym modelowania biznesowego. Obecnie członek zespołu Strefy Startup Gdynia w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym Gdynia, gdzie jest odpowiedzialna m.in. za program akceleracji Startups Wanted. Wspiera, doradza, inspiruje do działania.

W ramach webinaru Ewa omówi nadesłane wcześniej biznesplany uczestniczek – na konkretnych przykładach opowie o najczęstszych błędach, pułapkach i o tym jak stworzyć dobry biznesplan.

LINK DO NAGRANIA (kliknij)

9 LISTOPAD godz. 19:00 – Ola Więcka (Storytelling)

Story designer, dziennikarka, socjolożka. Moderator design thinking. Łączy storytelling z metodologią design thinking i treningiem kreatywności. Uczy innych jak opowiadać o sobie, markach, firmach, filmach i o czym kto jeszcze chce opowiadać, bo wierzy, że budowanie narracji mamy w DNA. Uważa, że storytelling to narzędzie pozwalające lepiej zrozumieć i kształtować rzeczywistość. Jako dziennikarka współpracowała z wszystkimi najważniejszymi mediami w Polsce, teraz szykuje się na podbój mediów światowych.

W ramach webinaru Ola zapozna nas z tajnikami wykorzystania mocy storytellingu do budowania małego, kobiecego biznesu. Masa przykładów, nieco teorii i bardzo duża dawka inspiracji.

LINK DO NAGRANIA (kliknij)

4 GRUDZIEŃ godz. 19:00 – Karo Akabal (Obecność w sieci)

Karo Akabal, założycielka Sex & Love School, szkoły on-line, w której co roku biorą udział setki kobiet, edukatorka seksualna, trenerka komunikacji intymnej, wydawca Sex & Love TV, autorka książki Sekrety kobiecej seksualności

W ramach webinaru Karo jako praktyczka biznesu on-line zgodziła się opowiedzieć o budowaniu swojej obecności w sieci od kuchni, opowie o wszystkich fazach budowania swojego biznesu, o strategiach budowania widzialności marki, o błędach, nietrafionych decyzjach, najlepszych praktykach i o wszystkim co chciałyście wiedzieć o biznesie on-line, ale bałyście się zapytać.

Terminy i nazwiska osób, z którymi odbędą się webinary w 2018 roku zostaną podane w terminie późniejszym.