LATAJĄCA SZKOŁA XS

(max. 10 osób w grupie)

Propozycja dla osób, które chcą rozwinąć swój biznes pod moim okiem.

Od 2011 roku jako edukatorka i mentorka pomagam przedsiębiorczym kobietom wcielać w życie swoje pomysły.

Kurs odbywa się on-line i obejmuje dwa spotkania 1:1  i sześć 3-godzinnych spotkań grupowych. Uczestnicy Szkoły otrzymują dostęp do platformy LABu.

Cena to 2990 złotych brutto, 2660 dla uczestników LABu.

Agata Dutkowska LAB

CZY SzKoła XS to coś dla Ciebie?

Szukam kilku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem. Mają pomysł, który chcą wcielić w życie i chcą skorzystać z mojego doświadczenia, mojej intuicji, moich pomysłów, ale też ze wsparcia jaki daje zaangażowana i zmotywowana grupa.  

Wspólna praca będzie obejmowała cztery główne zagadnienia

  1. badania, 
  2. kalkulacje, 
  3. tworzenie atrakcyjnej oferty,
  4. strategia marketingowa.

Przejdziesz przez proces konfrontacji swojego pomysłu z tym, co myślą i czują Twoi klienci. Przejdziesz przez proces projektowania oferty, która podbije ich serca. Policzysz koszty i zaprognozujesz przychody. Stworzysz plan promocji i sprzedaży.

Udział w Szkole wymaga intensywnej pracy, wykonywania zadań domowych (np. wywiady pogłębione, kalkulacje, krótkie prace pisemne). Efektem jest dobry plan, ale niekoniecznie gotowy biznes, który może wymagać kolejnych kroków, takich jak branding, produkcja itp.

Obowiązuje rekrutacja. Chcę mieć pewność, że mogę Ci pomóc i chcę wstępnie zweryfikować Twój pomysł. Formularz rekrutacyjny zostanie wysłany do osób zapisanych na listę po 10 października 2020.

Start Szkoły XS – styczeń 2021.

.