Latające Kręgi 

Wymyślone w 2011 roku przez Agatę Dutkowską darmowe, otwarte spotkania dla przedsiębiorczych kobiet, łączące networking ze storytellingiem. Kręgi, prowadzone przez lokalne liderki, działały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście, Tarnowie, w Bochni, na Śląsku i w Berlinie.

WIOSNA 2019: nadchodzi rewolucja

Otwieramy możliwość prowadzenia kręgów dla większej ilości osób. Pragniesz zaangażować się w coś pozytywnego, co ma sens i jest sprawdzone? Masz ochotę być częścią ogólnopolskiej rewolucji?

Proponujemy system, w którym dostajesz od nas know how + narzędzia, ale zachowujesz pełną autonomię i promujesz siebie oraz swoją markę. Jeśli nazywasz się Anka Kowalska, będziesz robić Latające Kręgi by Anka Kowalska. Albo jeśli masz markę Mumma, możesz robić Latające Kręgi by Mumma. Coś jak … Yves Saint Laurent by Tom Ford 😉

Mamy nowe scenariusze spotkań – dostajesz od nas 4 gotowe formaty spotkań (kręgi networkingowe, 2 rodzaje kręgów storytellingowych, kolaby) idealnie dopasowanych do potrzeb osób prowadzących małe biznesy.

Możesz zostać lokalną animatorką i zrobić zdrowy ferment w swoim mieście. Stworzysz przestrzeń kreatywnej wymiany i współpracy dla osób prowadzących fajne biznesy. Będziesz tworzyć relacje offline. To będzie przygoda. I wielka okazja do wzrostu. I do zarobku – damy ci model zarabiania na prowadzeniu spotkań – bez żadnej prowizji, wszystko zostaje dla Ciebie. 

Nie musisz mieć własnej firmy, żeby dołączyć. Nie musisz “znać się na biznesie”. Szukamy osób, które są jak Nokia, a ich głębokie pragnienie to “connecting people”. Szukamy osób, które chcą zmieniać świat. 

Startujemy późną wiosną 2019. Będziemy oferować:

 

Kręgowy STARTER BOX

Piękne pudełko ze scenariuszami spotkań, podręcznikiem, kartami, wizytówkami i innymi narzędziami facylitacyjnymi.

Know How

Dostaniesz od nas sprawdzone sposoby na dotarcie do super ludzi i zbudowanie swojej społeczności.

Możliwość zarobku

Zarabiaj prowadząc różnego typu kręgi – dostaniesz od nas finansowe scenariusze i sprawdzone strategie. Cały dochód zachowujesz dla siebie!

Wsparcie + mentoring

Bycie lokalną animatorką to szansa na rozwój – nie tylko biznesowy, ale też osobisty. Będziemy Ci w tym towarzyszyć i wspierać w trudniejszych chwilach.

Jesteś zainteresowana prowadzeniem Latających Kręgów w swoim mieście? 

Zapisz się na listę zainteresowanych! Jako pierwsza otrzymaj informacje o projekcie!