LATAJĄCE KRĘGI POZNAŃ

Organizatorkami Latających Kręgów w Poznaniu są Joanna Rada www.tworczeogrody.pl,
Agnieszka Liguz
www.re-arch.pl oraz Anna Jakubiak facebook.com/zabawki.zielonygroszek

kontakt: latajacekregipoznan@gmail.com

Agnieszka Liguz: Jestem architektką, projektantką, wspinam się i fotografuję. Po zostawieniu za sobą bezpiecznego etatu, zaczęłam zagłębiać się w tajniki własnego biznesu. Tak powstało re-ARCH. Zajmuje się Home Stagingiem,  przygotowuję nieruchomości do sprzedaży. Fotografuję architekturę. Po godzinach uciekam na ścianę wspinaczkową. Lubię angażować się w różne projekty… i tu pojawiają się Latające Kręgi. Inspirujące są spotkania z osobami, które miały odwagę puścić wodze fantazji i wypłynęły na oceany swoich pomysłów.

 

Anna Jakubiak: Jestem żoną cudownego męża, mamą dwójki fantastycznych dzieci, pracownikiem na etacie, przyjaciółką, córką wspaniałych rodziców, siostrą oddalonego brata… Kocham góry, zieloną herbatę, szydełko i włóczki. Uważam się za szczęściarę, bo odkryłam w życiu pasję i jakimś cudem znajdują na nią czas. Szydełkowanie jest dla mnie, jak powietrze. Gdy zaczynam szydełkować… trudno przestać. Wspaniałym jest uczucie, gdy z kłębka kolorowej włóczki powstaje wyjątkowy przedmiot i to za sprawą wyobraźni i własnych rąk. Miłością do włóczek zaraziłam się, kiedy byłam dzieckiem, a czas płynął wolniej. Cudowne są wspomnienia wieczorów wypełnionych rodzinnym ciepłem, gdzie niesforne kłębki wielobarwnych włóczek uciekając z kolan mojej mamy rozbiegały się po dywanie, tworząc magiczną sieć…Będąc małą dziewczynką wpadłam w tę sieć po uszy … i do dziś odnajduję w niej bezpieczną przystań.

Joanna Rada: Rok temu byłam jeszcze wieloletnim i lojalnym pracownikiem korporacji, dyrektorem zarządzającym dużym biznesem z setkami ludzi. Po długiej podróży do Azji z mężem, dwójką małych dzieci i dwoma plecakami wiedziałam, że drugą połowę życia chcę zorganizować na swoich warunkach. Teraz prowadzę własną mini-firmę, jestem konsultantem biznesowym, doradzam małym i średnim firmom, jak zorganizować i ulepszyć procesy obsługi klientów – bo na tym się najlepiej znam. Jestem też zawodowym coachem – pracuję indywidualnie z ludźmi, którzy chcą znaleźć własną drogę w życiu, rozwijać siebie i osiągać swoje zamierzenia joannarada.pl Niedawno odkryłam w sobie społecznika: jestem pomysłodawcą i organizatorem lokalnej społecznej inicjatywy Twórcze Ogrody tworczeogrody.pl  W ciągu ostatniego roku poznałam więcej ciekawych i kreatywnych ludzi, niż przez 15 lat pracy na etacie. A teraz, dzięki Latającym Kręgom – poznam ich jeszcze więcej!

NAJBLIŻSZY KRĄG

Spotkanie przedświąteczne społeczności kręgów poznańskich, charytatywne,
z małym poczęstunkiem przygotowanym przez BARKĘ, dla grupy Latające Kręgi Poznań.
Jeżeli zamierzacie przyjść, potwierdźcie proszę zaproszenie, na tej podstawie BARKA
oszacuje budżet na poczęstunek i przygotuje odpowiedniej wielkości salę.

Typowe Latające Kręgi to nie będą, ale jak piszą organizatorki: “wiele razy na kręgach pojawiała
się propozycja, aby zrobić spotkanie
luźniejsze, towarzyskie, takie, gdzie wszystkie będziemy bohaterkami.
Czas przedświateczny idealnie się do tego nadaje. “

link do tego wydarzenia na fb: kliknij

KIEDY?  12 grudnia, godz. 18:00

GDZIE?  ul. św. Wincentego 6/9, Centrum BARKA

 

Spotkanie z małym poczęstunkiem przygotowanym przez BARKĘ, dla grupy Latające Kręgi Poznań.
Także charytatywne: składka 20 PLN  płatne przy wejściu.

 

 Chcesz przychodzić na Kręgi w Poznaniu? Dołącz do grupy na Facebooku (kliknij)

Dotychczas bohaterkami Latających Kręgów były:

Marta Fekner – założycielka pracowni ceramicznej HEHO

Kinga Królprojektantka, współtwórczyni autorskiej marki Confashion  www.confashion.com.pl

Ewa Sadowska – tworzy wraz z rodzicami Fundację Pomocy Wzajemnej Barka  www.barka.org.pl

Karolina Ciesielska – pomysłodawczyni Centrum Edukacji Dziecka “Balonik” www.balonik.com.pl

Agata Elsner Straszak i Natalia Dolata Golczak – właścicielki Kluboksięgarni Głośna www.glosna.pl

Monika Krusiewicz – współwłaścicielka szkoły tańca Mundo Bailando i jednocześnie tancerka www.mundobailando.pl

Ewa Wybieralska – właścicielka pracowni-warsztatowni Dwa Ślimaki/ Kobieciarnia os. Na Murawie 10/2  www.dwaslimaki.pl

Marta Piotrowska – restauratorka, właścicielka Republiki Słonecznej, Republiki Róż i Cacao Republiki
w Poznaniu na ul. Dominikańska 7/3 www.republikasloneczna.pl , www.republikaroz.pl, www.republikaroz.pl/cacao-republika