LATAJĄCE KRĘGI TRÓJMIASTO

Organizatorkami Latających Kręgów w Trójmieście są Katarzyna Jewstafiew-Mierzejewska,
Anna Górska ankacyganka.pl i Maria Sokołowska

kontakt: km.jewstafiew@gmail.com

Katarzyna Jewstafiew-Mierzejewska: Od lat zajmuję się branżą e-commerce w świecie outdoor. Łączę więc pasję turystyczną z pracą. Pasja, czyli górskie wędrówki oraz podróże, smakowanie świata (dosłownie) i spotkania z ludźmi. Praca, czyli budowanie sklepów internetowych, analizowanie zachowań konsumentów, od jakiegoś czasu również social media. Mówią, że jestem Wulkanem Energii, któremu do życia potrzebne są kolejne wyzwania i …włoskie espresso. Latające Kręgi Miejskie w Trójmieście, to takie kolejne wyzwanie.

 

Anna Górska: Przede wszystkim jestem mamą dwójki dzieci 2 i 3-latka. A poza tym: rozwijam swoją firmę ankacyganka.pl, latam od początku na Trójmiejski Latający Krąg, biegam, kiedy mam czas, w czwartki gram w kosza, ostatnio zaczęłam też pisać bloga o wcześniakach na mamadu.pl, a do tego gotuję najlepszy rosół na świecie. Zazwyczaj widzę szklankę do połowy pełną.

Maria Sokołowska: Jestem mamą trójki jeszcze nastolatków, zoną, bibliotekarką prowadzącą Pracownię Teatrologiczną. Ta praca pozwala mi połączyć moje zamiłowanie do książek i do szeroko pojętej sceny, a więc – oprócz teatru – opery i kina.
Wolne chwile wypełniają mi rozmaite robótki ręczne, czytanie, spacery z psem, a przy sprzyjającej pogodzie rowerowe wyprawy. Rower to moja kolejna pasja, szczególnym sentymentem darzę jak do tej pory Bornholm, który zauroczył mnie całkowicie. Poza Bornholmem odwiedziłam
jeszcze parę miejsc, a moja mapa podróży marzeń ciągle rośnie. …
Lubię morze, Wiedeń, Agathę Christie i Lucy Maud Montgomery, dwudziestolecie międzywojenne i zbieranie autografów.

NAJBLIŻSZY KRĄG

Bohaterką  będzie Joanna Staniszewska– konsultantka marketingu z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.
Właścicielka agencji i doradztwa marketingowego you’ll.
Promowała między innymi marki kosmetyczne (GOLDWELL, KMS California), odzieżowe (Diverse),
międzynarodowe usługi doradcze z zakresu ochrony środowiska, specjalistyczne rozwiązania informatyczne,
projekt deweloperski dużej skali. Współtworzy festiwal filmów online (10 minut festiwal),
popularyzuje polskie i międzynarodowe rajdy off road. Doradzała firmom w Gdańskim
Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER.
Związana ze społecznością kobiet kochających nowe technologie Geek Girls Carrots.

 

link do tego wydarzenia na fb: kliknij

KIEDY?  16 grudnia, godz. 18:00

GDZIE?  siedziba You’ll  ul. Wyspiańskiego 17a, 81-874 Sopot

ZAPISY:  https://latajacekregi3city-grudzien.konfeo.com/

 

Na Krąg obowiązują zapisy od 5 grudnia. Po Kręgu będziemy zbierać dobrowolną składkę na powstający portal dla Latających Kręgów.

Chcesz przychodzić na Kręgi Trójmiejskie? Dołącz do grupy na Facebooku (kliknij)

Dotychczas bohaterkami Latających Kręgów były:

Ania Włodarczyk vel Truskawka, autorka bloga Strawberries from Poland  www.strawberriesfrompoland.blogspot.com

Weronika Kordzińska-Śniegoda – Mama Mniej Zapracowana www.mamamniejzapracowana.pl 

Monika Chrabąszcz – która ze swojej pasji, jaką jest glina wyczarowuje artystyczną biżuterię w kaszubskiej osadzie Tokarskie Pnie

Ola Gosk, Natalia Gosk i Beata Szlapka – trzy sopockie siostry, tworzące lokal o niepowtarzalnym klimacie, w ciekawym wnętrzu  www.3siostry.pl

Marzena Laren – autorka bloga www.slowlife-by-marzena.blogspot.com

Ania Sala – psycholożka i arteterapeutka, podróżniczka. Autorka i organizatorka Arte Wypraw dla Kobiet

Edyta Bonk  – tańcząca psycholożka, której udaje się łączyć zawód z pasją. Od 7 lat zajmuje się Terapią Tańcem – prowadząc zajęcia z kobietami, młodzieżą i dziećmi. Jest wykładowczynią Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Hanna Wilczyńska-Toczko dziennikarka Radia Gdańsk, reportażystka, laureatka wielu nagród na ogólnopolskich konkursach radiowych, a także trenerka i konsultantka prowadząca szkolenia dla firm.

Magdalena Wiczyńska-Siwy – właścicielka marki dziecięcej Viczi Fashion, a obecnie także założycielka i lektorka szkoły językowej dla dzieci Say&Play na ul. Kochanowskiego 12 w Sopocie.

Aleksandra Rusztyn-Morawiec – właścicielka Akademii Rękodzieła DecoHobby w  Gdyni, przy ul. Abrahama 11

Joanna Kotowicz-Buczyńska, która jest artystką plastykiem, zajmuje się architekturą wnętrz, projektowaniem biżuterii, a także prowadzi warsztaty w Pracowni stylu, sztuki i designu  Victoria Bramin Studio na ul. Wodnika 44 w Gdańsku-Osowej

Beata Oganowska i Małgorzata Stanisławska – założycielki centrum Jogi i Pilates w Gdyni, przy ul. Starowiejskiej 54/3