Letnia Szkoła Biznesu dla ośmiornic, jednorożców i delfinów. 

27, 28, 29 sierpnia 2018. Spotkanie on-line codziennie o godz 12:00. Nagrania dostępne przez 48 godzin. 

 

PONIEDZIAŁEK: Ośmiornice

Masz za dużo macek? Robisz kilka rzeczy na raz? Rozpraszasz się? Idziesz kilkoma ścieżkami na raz? Jak być zdrową ośmiornicą, czyli ośmiornicą renesansu, a nie ropłaszczyć się pod ciężarem swojego potencjału? Rozpatrzymy temat pod kątem prowadzenia własnej działalności.

Godz: 12:00 – 13:30 (wykład + pytania)

Link do pokoju webinarowego otrzymasz po zapisie, w niedzielę, 26.08.2018

WTOREK: Delfiny

Jak z płotki zamienić się w grubą rybę biznesu, która (ha!) nie jest rybą, tylko rozumnym i wysoce rozwiniętym ssakiem? Czyli jak wskakiwać na wyższe poziomy w biznesie z lekkością z jaką delfiny skaczą przez kółka? Jak zamiast być krwiożerczym rekinem, być współpracującym z innymi stworzeniami delfinem? I zarabiać dużo więcej niż do tej pory?

Godz: 12:00 – 13:30 (wykład + pytania)

Link do pokoju webinarowego otrzymasz po zapisie, w niedzielę, 26.08.2018

 

ŚRODA: Jednorożce

Jak tworzyć oferty, których nie ma nikt inny i odróżnić się od konkurencji, tak, że jak pojawisz się na polanie, wszyscy od razu będą wiedzieli, że stoi przed nimi jednorożec? Zbadamy to na konkretnych przykładach.

Godz: 12:00 – 13:30 (wykład + pytania)

Link do pokoju webinarowego otrzymasz po zapisie, w niedzielę, 26.08.2018

ZLOT 2017, 20-22.01 Kraków
Zapisz się na listę, poznaj program jako pierwsza + otrzymaj pierwsza link do zakupu biletu w promocyjnej cenie.
Po wpisaniu adresu mailowego nie zostaniesz nigdzie przekierowana... Sprawdź skrzynkę (także spam), powinnaś otrzymać maila z potwierdzeniem, że jesteś na liście. Do zobaczenia na Zlocie!
Daj się zaskoczyć
w sobotni poranek
Co tydzień wysyłam Pocztę Pantoflową. Dlaczego tyle osób mówi, że to JEDYNY newsletter, który zawsze otwiera? Sprawdź.
e-mail
Szkoła 2018/19 - jestem zainteresowana, przyślij mi jako pierwszej program i cennik*
* zapis oznacza zgodę na wysłanie informacji handlowej