masterclass #2

17.04.2018

Zarabiaj 2x więcej w swoim biznesie

Wskoczenie na wyższy poziom we własnym biznesie często wydaje się trudniejsze niż wejście zimowe na K2. Ten masterclass da Ci odrobinę teorii, sporo porad “od kuchni”, inspirację, pogłębioną refleksję i energetycznego kopniaka do działania.

Szczerze? Chcę żyć w świecie, w którym kobiety zarabiają 2,3,4 razy więcej. Jestem pewna, że nie tej wydasz dodatkowej kasy na broń masowego rażenia, tylko zainwestujesz w siebie, w swoje dzieci, wykreujesz więcej spokoju, przyjemności i zdrowia!

Dołącz, jeśli:

 

 • masz już własny biznes (oczywiście, jeżeli jeszcze go nie masz, ale lubisz słuchać dutkowskich porad, to nikt Ci nie broni, dołącz, ale to spotkanie jest zaprojektowane pod kątem osób, które już działają
 • utknęłaś na poziomie zarobków, które nie do końca Cię satysfakcjonują
 • tak zwana “bieżączka” zajmuje tyle Twojego czasu i energii, że wskakiwanie na wyższy poziom wydaje Ci się abstrakcją
 • teoretycznie wiesz, że aby więcej zarabiać mogłabyś podnieść ceny, albo mieć więcej klientów, ale wcale nie wiesz co byłoby w Twoim wypadku najlepszą strategią, ani jak się za to zabrać
 • czujesz, że jesteś gotowa na zmiany i bardzo podoba Ci się myśl, że ktoś kompleksowo opowie Ci o sposobach na większe zarobki i zainspiruję Cię do konkretnych działań
 • kręci Cię myśl o tym, że mogłabyś zarabiać 2 lub 4 razy więcej, niekoniecznie więcej pracując (tak, niektóre strategie pozwolą Ci wręcz pracować mniej)
 • branże: uczysz, projektujesz, organizujesz, tworzysz rękodzieło, jesteś ekspertką, cyfrową nomadką, blogerką, trenerką, freelancerką itd.
 • jeżeli myślisz “a czy to o czym będzie mowa będzie miało zastosowanie w moim przypadku?” – napisz do mnie, myślę, że w 9 przypadkach na 10, odpowiedź brzmi TAK, ale chętnie szczerze rozwieję Twoje wątpliwości!
<iframe src="https://giphy.com/embed/5wFkT4AiMQogmNhD9P" width="480" height="325" frameBorder="0" class="giphy-embed" allowFullScreen></iframe><p><a href="https://giphy.com/gifs/animation-cute-girl-5wFkT4AiMQogmNhD9P">via GIPHY</a></p>

Propozycja

 

Mam na imię Agata i od 8 lat prowadzę Latającą Szkołę, która pomaga kobietom zarabiać na tym, co kochają robić.

W tym czasie kilka razy podwajałam swoje zarobki. 

Oprócz tego towarzyszyłam setkom kobiet w tworzeniu strategii biznesowych, wymyślaniu ofert, konstruowaniu cenników i podnoszeniu ofert na wyższy poziom.

Twój biznes ma najprawdopodobniej o wiele wyższy potencjał zarobkowy, niż ten, który aktualnie realizujesz.

Tylko będąc “w środku” ciężko to zobaczyć. I czasem ciężko też samemu wprowadzić zmiany, które będą miały dobre finansowo skutki. Stąd pomysł na mastermind, który będzie dla Ciebie energetyczną katapultą i pozwoli Ci na głębszą refleksję i znalezienie swojej osobistej ścieżki rozwoju.

*to zdjęcie ilustruje moment znalezienia się “nad poziomem morza” – będzie o tym mowa podczas spotkania

Co przygotowałam

 

 • 4 ścieżki na zwiększenie zarobków oraz ich wariacje + instant wgląd, która z nich jest najlepsza dla Ciebie
 • przykłady z mojej własnej praktyki i z “polskiego podwórka”, które będziesz mogła przełożyć na swoją sytuację
 • ćwiczenia, które pozwolą Ci sprawdzić czy masz emocjonalne blokady przed wyższymi zarobkami (tak, to dość istotny element układanki)
 • ankietę, która zostanie wysłana do uczestniczek mastermindu, jeżeli ją wypełnisz, masz szanse na to, że odniosę się do Twojego przykładu/branży podczas wykładu i zaproponuję konkretne rozwiązania

2 godziny teorii i przykładów - webinar

17.04.2018 godzina 12:00-14:00, (jeżeli o tej godzinie jesteś np. w pracy – nie przejmuj się! tego samego dnia dostaniesz nagranie – w formie video i w formie mp3)

MATERIAŁY

Czyli miły dla oka pdf z pigułką wiedzy, ćwiczeniami i inspiracjami. Zdjęcie oczywiście nie przedstawia pdf’a, bo pdf’y są niefotogeniczne.

DOSTĘP DO ANKIETY

*dla chętnych – dostęp do ankiety, która już pozwoli Ci uporządkować pewne sprawy + da Ci możliwość zaprezentowania swojego przykładu, część przykładów omówię na żywo – ankieta zostanie wysłana na tydzień przed wydarzeniem, 10.04.2018

Jednym słowem: więcej

<iframe src="https://giphy.com/embed/26BoCwvDEWXnGlLyM" width="480" height="270" frameBorder="0" class="giphy-embed" allowFullScreen></iframe><p><a href="https://giphy.com/gifs/money-dollar-george-washington-26BoCwvDEWXnGlLyM">via GIPHY</a></p>

Nie ważne, czy czujesz, że zasługujesz.

Są sposoby na to, jak mogłabyś co miesiąc widzieć dwa razy większą sumę na koncie. Chcę się podzielić z Tobą tym, jak to zrobić, w sposób, który sprawi, że pomyślisz “o kurczę, czemu tego do tej pory nie zrobiłam?”

Który przełamie Twoje schematy myślenia.

Który doda Ci energii i zapału do działania.

Jak to działa od strony technicznej?

Wymagania techniczne: komputer albo telefon.

Zapisując się, otrzymasz link, który przekieruje Cię do webinaru, czyli dwugodzinnego wykładu on-line, który odbędzie się 17 kwietnia, o godzinie 12:00, która dla części osób jest do przyjęcia, dla części zupełnie nie, ponieważ np. są w pracy. Dlatego tego samego dnia, do godziny 18:00 otrzymasz link do nagrania wykładu (video i audio) i albo wieczorem zamiast ulubionego serialu obejrzysz nagranie, albo posłuchasz go jak podcastu, np. w drodze do pracy. Możesz brać udział w tym wydarzeniu zupełnie anonimowo.

Otrzymasz też materiały – ćwiczenia i całą wiedzę w pigułce, wszystko zebrane w zgrabnym pdf’ie.

Będziesz miała możliwość przez 30 min po wykładzie zadać swoje pytania, podczas wykładu będę odnosiła się do konkretnych przykładów, jeżeli wypełnisz ankietę, masz szansę, że odniosę się do Twojego przykładu bezpośrednio.

Do webinaru zostanie użyty program Zoom, który nawet jeśli z niego nie korzystałaś do tej pory, jest niezwykle prosty w obsłudze (jak klikniesz w link, ten darmowy program automatycznie zainstaluje się u Ciebie na komputerze)

Liczba miejsc jest ograniczona. Wystawiam faktury.

Cena: 99 zł

Wykorzystane gify autorstwa: @libbyvanderploeg, ericard oraz Cecile Dormeau