INNOWACYJNE PRODUKTY ONLINE

MasterclASS

Dla twórców online, którzy chcą świetnie zarabiać tworząc coś bardziej oryginalnego, niż kursy, ebooki i konsultacje na Zoomie.

Nie ma nic złego w kursach i ebookach. To, czy coś się świetnie sprzeda zależy głównie od treści, ALE nie zastanawiasz się czasem, czy istnieją inne, mniej popularne, bardziej oryginalne formaty spotkań, produktów edukacyjnych?

OWSZEM, ISTNIEJĄ.

Regularnie przeszukuję sieć w poszukiwaniu ciekawych biznesów online z duszą i uwielbiam wyławiać z niej perełki, które mogą zainspirować twórców takich jak Ty. Przygotowałam aż 21 przykładów, które mają potencjał rozbudzenia Twojego twórczego potencjału i pobudzenia Cię do działania. Podczas masterclassu przedstawię Ci je w sposób, który pozwoli Ci bardzo łatwo wyobrazić sobie, jak możesz je włączyć do swojej oferty. Założę się, że o wielu z tych 21 przykładów nigdy nie słyszałaś/eś. Wszystkie są proste i możesz je stworzyć za pomocą telefonu i laptopa, korzystając z narzędzi takich jak Zoom, Google Docs, Canva, Whatsapp, Instagram.

 

 

Twoja czaszka zacznie parować od pomysłów

Opowiem Ci o kursie stworzonym przez znaną aktorkę z Hollywood, który ma bardzo prostą formułę i korzysta z zaskakującego narzędzia, które każdy z nas zna. Opowiem Ci o produkcie, którzy niektórzy znani eksperci nazywają swoją “tajną bronią”. Opowiem Ci o zaskakującej kolaboracji pewnej douli z jednym z najbardziej szanowanych mędrców naszych czasów. Te przykłady poszerzą Ci perspektywę na to, co jest możliwe w świecie online, szczególnie jeśli jesteś kimś, kto chce używać sieci do łączenia ludzi, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. A przy okazji do zarabiania na tym co robisz, bo wiele z przykładów, które Ci pokażę to bestsellery.

Prowadząca: Agata Dutkowska

Prowadzę biznes online od 2015 roku + jestem nieustannym poszukiwaczem ciekawych pomysłów i inspirujących modeli

Uwielbiam się dzielić, tym co znajdę (kto czyta mój newsletter, ten wie). Bardzo mnie ekscytują nowe opcje na produkty online i najchętniej sama bym je wykorzystała, ale od 2022 umówiłam się ze sobą, że prowadzę tylko masterclassy online. Inaczej moja energia za bardzo się rozprasza. Natomiast wierzę, że dla kogoś ta porcja inspiracji będzie jak znalazł. Może będziesz to Ty?

Agata Dutkowska kwadrat

Przykłady moich własnych oryginalnych produktów online z przeszłości, które również omówię szerzej podczas szkolenia. Pozostałe przykłady też są w podobnym stylu.

KONSULTACJE AUDIO (2021)

W 2021 stworzyłam produkt, który polegał na tym, że udzielałam konsultacji w postaci nagrań na Whatsappie. Zadajesz mi pytanie, nagrywam Ci się, odsłuchujesz, nagrywasz odpowiedź i tak przez 2-3h. Niezwykle pomocne np. dla mam dla których siedzenie 90 min przed ekranem jest wyzwaniem. Bardzo odświeżające doświadczenie. Narzędzie: Whatsapp.

KOSMICZNE KOPNIAKI (2017)

W 2017 wypuściłam produkt, który nazwałam “Kosmiczne Kopniaki”, była to seria 12 tekstów, które były wysyłane mailowo w odstępach cotygodniowych, przez 3 miesiące. Kopniaki kosztowały 27 zł i kupiło je wówczas 220 osób. Koszty produkcji nieporównywalnie niższe od ebooka i ciekawa formuła z punktu widzenia odbiorcy. Narzędzia: program do wysyłki mailingów (wtedy Freshmail) + Google Docs

5-dniowe SPRINTY (2021)

W 2021 oferowałam serie 5-dniowych sprintów (można by je też nazwać wyzwaniami, ale nie podobało mi się wtedy słowo “wyzwanie”), które miały bardzo konkretny cel (np. stworzenie strategii social media) i gromadziły grupę osób, która chciała ten cel wspólnie zrealizować. Narzędzia: grupa na Facebooku, Mailerlite do wysyłki codziennych maili z zadaniami, Google Docs

Joanna Sasin Kowalczyk

Pozytywnie o jedzeniu

“Ten masterclass przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Mnóstwo świetnych, inspirujących pomysłów, a każdy z nich jest oryginalną historią, opowiedzianą w ciekawy sposób. Agata znów zaskoczyła mnie ilością wiedzy, świetnie opracowanymi kejsami oraz mnóstwem materiałów pomocniczych do dalszego zgłębiania tematów i dopasowywania do własnych potrzeb. Gorąco polecam!”
Agnieszka Przerwa

 

Co otrzymasz oprócz wykładu? Sexy tabelkę w Google Docs

Tabelki rzadko kiedy są sexy. Ta jest tak poręczna i praktyczna, że na jej widok zaświecą Ci się oczy. Uporządkowałam wszystkie przykłady pod kątem tego, czy są to:

spotkania grupowe, spotkania 1:1 (z Tobą), czy produkty typu selfstudy

produkty evergreen (do kupienia zawsze), czy też

wydarzenia online dziejące się w konkretnym czasie

Często Zadawane Pytania

Jak definiujesz produkt online?

Produkt online  to inaczej produkt cyfrowy. Czyli coś, co klient kupuje i “konsumuje” na urządzeniu cyfrowym (laptop, telefon, tablet). Może mieć formę spotkania online, transmisji video, nagrania video, audio, tekstu itp. 

Powszechnie produkty online to kursy, webinary, ebooki. Na masterclassie będzie mowa o mniej oczywistych wariacjach. Będą to wydarzenia lub produkty, które jesteś w stanie wyprodukować samodzielnie w warunkach domowych.

DO KIEDY MAM DOSTĘP DO NAGRANIA?

Do końca 2023 roku.

Czy dostanę fakturę?

Tak, zwykła faktura (nie VAT) przyleci do Ciebie automatycznie po zaksięgowaniu zamówienia. Musisz jedynie podać swój NIP przy zamówieniu.

Daj się zainspirować!

Ekscytuje mnie to, że żyjemy w czasach w których tak wiele osób może utrzymywać siebie i swoje rodziny z poziomu laptopa, robiąc fajne rzeczy.  Mogę dołożyć swój kamyczek do tego, żebyś mogła/mógł być jedną z nich?