NABÓR

start

Latająca Szkoła daje małym, kobiecym biznesom wszystko, czego potrzebują, żeby odnieść sukces. W 12 osobowej grupie podczas 10 tygodniowego procesu dostaniesz niezbędne know-how, dostosowane indywidualnie do twoich potrzeb i wsparcie, które pozwoli ci szybciej i łatwiej osiągnąć wyznaczone cele. Nabór trwa od 1 września do wyczerpania miejsc.

W ramach Latającej Szkoły zdobędziesz specjalistyczną wiedzę, całkowicie dostosowaną do potrzeb małych, kobiecych biznesów. Zero wypełniaczy. Zero teorii, której nie mogłabyś od razu zastosować. Od samego początku będziesz indywidualnie prowadzona i stworzysz własną strategię działania. Nauczysz się tworzyć strony internetowe i będziesz mogła samodzielnie stworzyć swoją wymarzoną stronę (lub jeśli ją masz – wykorzystać tą umiejętność i stworzyć stronę dla kogoś). Poznasz wszystkie najważniejsze portale społecznościowe – od Facebooka do Pinteresta i zrozumiesz jak się nimi skutecznie posługiwać. Weźmiesz udział w szkoleniu z pozycjonowania stron. Poznasz najważniejsze zasady marketingu bezinwazyjnego. Dostaniesz wiele inspiracji przygotowanych specjalnie pod kątem twojej branży. Z kalkulatorem w ręku zbudujesz swój plan finansowy, tak aby to co robisz przynosiło ci odpowiednie zyski. Weźmiesz udział w zajęciach z copywriterką, specjalistką od PR, graficzką, psychologiem i fotografem i dostaniesz od nich bezcenne rady, specjalnie dopasowane do twoich potrzeb.  Dowiesz się co robić, żeby zainteresować swoim biznesem dziennikarzy, którzy o tobie napiszą. Weźmiesz udział w szkoleniu z autoprezentacji z kamerą video. Jak w klasycznych szkołach biznesu będziemy uczyć się na przykładach, tzw. case studies, z tym że będziemy używać przykładów biznesów kobiet takich jak ty lub ja. Dowiesz się jak możesz nawiązać kontakt i współpracę z bardziej doświadczonymi osobami z twojej własnej branży. Dzięki zastosowaniu konkretnych ćwiczeń, będziesz umiała tworzyć oferty, które twoi odbiorcy szczerze pokochają. Stawiamy nacisk na twórczość, twoja kreatywność zostanie pobudzona, możesz być pewna, że wpadniesz na wiele nowych pomysłów. Poczujesz moc.

Ważne! Podczas naszych spotkań nigdy nie padną słowa typu: kalendarz sukcesu, NLP, partner strategiczny, wizerunek kobiety biznesu, stylizacja garderoby biznesowej, niezwykły prezent niespodzianka o wartości co najmniej 1000 złotych, zarządzanie sobą w czasie, wymagana efektywność biznesowa,  techniki perswazji i manipulacji, zarządzanie stresem …

Będziemy za to mówić o modelach biznesowych, o komunikacji z klientem, o content marketingu, o powołaniu, o pozycjonowaniu stron, o empatii, o poetyce wizualnej twojego biznesu, o taktykach promocyjnych, o badaniu rynku partyzanckimi metodami, o konkurencji i pozornej konkurencji, o rozwoju osobistym, o wychodzeniu ze strefy komfortu, o lęku przed krytyką, o twoich mocnych stronach,  o tym jak oszczędzać czas i jak organizować dzień, żeby mieć dużo energii i dobrze się czuć. Będziemy mówić o rytmach, o twórczych zrywach, o perfekcjoniźmie i jego pułapkach, o pieniądzach, o wdzięczności i o chwale robienia czegoś porządnie i od serca.

Wiedza, która posiadam i którą się dziele, nie spłynęła na mnie z nieba, ani od żadnego amerykańskiego multimilionera o dziwnie brzmiącym nazwisku. Dziele się tym, co zbadałam, sama sprawdziłam, przetestowałam lub zaobserowowałam.

 

Terminy spotkań:

5 – 6 październik (sobota + niedziela, w godz 10 – 18), 19 – 20 październik, 26 – 27 październik, 9 – 10 listopada, 16 – 17 listopada, 23 – 24 listopada, 7 – 8 grudnia, 13 grudnia

Zajęcia odbywają się w centrum Krakowa, w zaprzyjaźnionym biurze co-workingowym.

Co konkretnie otrzymujesz:

  • aż 7 spotkań weekendowych sobota + niedziela, w sumie 121 godzin szkoleniowych – (wykłady, burze mózgu, twórcze ćwiczenia, case studies)
  • kurs tworzenia i pozycjonowania stron www
  • zajęcia tematyczne ze specjalistami – copywriting, PR nowość, autoprezentacja + video nowość, identyfikacja wizualna,
  • 3 indywidualne konsultacje (3 x 45 min), nowość
  • recenzje wszystkich materiałów, które nam udostępnisz – strony www, ulotki, wizytówki
  • materiały szkoleniowe
  • dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej
  • sekrety Latającej Szkoły, których nikomu nie zdradzam, na przykład moje statystyki, strategie, które były najbardziej opłacalne oraz najbardziej spektakularne porażki i błędy

Przykładowe problemy, które rozwiążemy :

(…) Jak promować się w sposób, który jest bezinwazyjny, niewiele kosztuje i sprawi ci (i twoim odbiorcom) masę radości. * Jak zbadać ile zarabia się w branży, w której jesteś i co musisz zrobić, żeby cenić swoja pracę wyżej, niż konkurencja (jeśli zechcesz). * Jak obliczyć, czy dany pomysł przyniesie ci oczekiwany zysk. * Jak nawiązywać współpracę, która opłaca się obu stronom. * Co robić, żeby twoją stronę internetową odwiedzało coraz więcej osób z każdym miesiącem (i jak to zmierzyć). * Jak najmądrzej oddzielić to, co musisz robić sama, od tego, co możesz delegować. * Jak sprawić, żeby klienci wracali i zawsze cię polecali. * Jak mieć pewność, że to, co oferujesz sprzeda się w takiej ilości, w jakiej zechcesz. * Jak słowo i język pisany mogą stać się twoim największym sprzymierzeńcem, nawet jeśli myślisz, że nie umiesz dobrze pisać. * Jakie są typowe błędy przy tworzeniu stron www, które przekładają się wprost na twoje zarobki.  I wiele, wiele więcej! (…)

Wysoka samoocena i pewność siebie mogą rozwinąć się tylko wskutek pozytywnych doświadczeń.

 

Co musisz zrobić, żeby się zakwalifikować:

pomysl

Jeżeli masz na razie pomysł na biznes, możesz liczyć na to, że w czasie trwania Szkoły przygotujesz solidny fundament pod jego realizację. Zaplanujesz i stworzysz swój biznes “od zera” – z idealnym wsparciem i w kreatywnej atmosferze. Tempo wdrażania wszystkich niezbędnych elementów zależeć będzie od twojego zaangażowania i czasu.

Co musisz zrobić? 1. Opisz, co masz zamiar oferować i komu? 2. Jakie widzisz wyzwania, co jest dla ciebie trudne? 3. Co ci się najbardziej podoba w tym pomyśle? Proszę też o numer telefonu, jeśli będę miała wątpliwości, czy jestem w stanie ci pomóc, skontaktuję się. W ciągu kilku godzin otrzymasz odpowiedź i jeśli zdecydujesz się na udział – link do wpłaty zaliczki.

dzialasz

Jeżeli już masz własny biznes (niezależnie od tego, czy masz zarejestrowaną działalność, czy działasz w inny sposób, np. prowadząc warsztaty), możesz liczyć na to, że będziemy pracować nad tym, jak sprawić, abyś mogła więcej – więcej zarabiać, mieć więcej klientów, być bardziej znana, bardziej efektywnie pracować. Być może będziesz musiała zrewidować swoje dotychczasowe sposoby działania, albo rozszerzyć ofertę. Wszystko po to, abyś mogła zarabiać robiąc to, co kochasz.

Co musisz zrobić? 1. Opisz, co oferujesz i komu? 2. Z jakimi wyzwaniami mierzysz się na co dzień, co jest dla ciebie trudne? 3. Co ci się najbardziej podoba w twojej pracy? Proszę też o numer telefonu, jeśli będę miała wątpliwości, czy jestem w stanie ci pomóc, skontaktuję się. W ciągu kilku godzin otrzymasz odpowiedź i jeśli zdecydujesz się na udział – link do wpłaty zaliczki.

 Najlepsze rzeczy, które zrobiłem dla Apple wynikały z tego, że a) nie miałem kasy b) nigdy czegoś takiego wcześniej nie robiłem –

Steve Wozniak, współtwórca Apple

 Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię. – Goethe 

 

Liczba miejsc ograniczona: 12

Uwaga: mamy komplet zgłoszeń. Jeżeli jesteś zainteresowana, koniecznie napisz na agata@latajacaszkola.pl, jako pierwsza dowiesz się o
kolejnej edycji i specjalnych nowych propozycjach

Zapisuję się