Droga Kobieto Latająca. Chcę Cię zainspirować do założenia własnego mini kręgu latającego, inaczej zespołu, kompletu, grupy mastermindowej… O samej idei możesz poczytać tutaj i tutaj. Tutaj możesz pobrać materiały pomocnicze.

A w komentarzach do tego postu możesz OGŁOSIĆ, że kogoś szukasz. Możesz napisać skąd jesteś i podać swój mail. Możesz napisać czym się zajmujesz.

Nie gwarantuję, że uda się nam wszystkich “biznesowo wyswatać”, ale już raz się udało – pod artykułem o bayramach, dzięki komentarzom, poznała się grupa z Trójmiasta, która potem zaczęła się spotykać w realu i działać.

Zatem spróbujmy! Co nam szkodzi.

PS. Autorką zdjęcia jest Agnieszka Majewska. I nie jest to bynajmniej minikrąg, ale krakowski Krąg Latający z założycielką marki Boho, Małgosią Bochenek.

email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail
 
ZLOT 2017, 20-22.01 Kraków
Zapisz się na listę, poznaj program jako pierwsza + otrzymaj pierwsza link do zakupu biletu w promocyjnej cenie.
Po wpisaniu adresu mailowego nie zostaniesz nigdzie przekierowana... Sprawdź skrzynkę (także spam), powinnaś otrzymać maila z potwierdzeniem, że jesteś na liście. Do zobaczenia na Zlocie!
Daj się zaskoczyć
w sobotni poranek
O świcie wysyłam Pocztę Pantoflową. Setki kobiet* powiedziały mi, że to jedyny newsletter, który zawsze otwierają. Sprawdź dlaczego.
imię
e-mail
* dokładnie prawie 8 tys kobiet otrzymuje Pocztę. ZERO SPAMU 100% SERCA
Szkoła 2017/18 - jestem zainteresowana, przyślij mi jako pierwszej program i cennik*
* zapis oznacza zgodę na wysłanie informacji handlowej