Praktykantki

 • okres od stycznia do czerwca 2017
 • wymiar – 5 h tygodniowo
 • zakres pracy – wsparcie aktualnej edycji Latającej Szkoły poprzez wyszukiwanie informacji i zestawianie ich w przystępnej formie
 • to oznacza, że musisz być za pan brat z Dr Google, mieć łatwość pisania i odsiewania ziarna od plew, trochę musisz mieć zmysł Sherlocka i wspaniale jeśli interesuje Cię temat (kobiecej) przedsiębiorczości
 • idealna kandydatka to osoba, której bardzo podoba się idea Latającej Szkoły, dla której bliskie są wartości dzielenia się, współpracy i tworzenia “biznesu z serca”, znajomość angielskiego mile widziana
 • co dostajesz w zamian – dostęp do wszystkich materiałów z aktualnej edycji Szkoły oraz możliwość poznania od kuchni mojego biznesu – podczas tej praktyki naprawdę zdobywasz praktyczną wiedzę z pierwszej ręki
 • zgłoszenia przyjmuję do 20 grudnia na maila: agata@latajacaszkola.pl w postaci jednozdaniowych odpowiedzi na 5 pytań: 1. Dlaczego się zgłaszasz? 2.Czym zajmujesz się teraz, a czym chcesz się zajmować w przyszłości? 3. Wymień kilka osobowości ze świata internetu które śledzisz (jeśli nikogo nie śledzisz i nie czytasz żadnych newsletterów możesz wymienić inne “osobistości”  4.Wyślij mi link do czegoś co Cię rozśmieszyło 5. Czy w Polsce będąc przedsiębiorcą trzeba płacić ZUS?
 • Odpowiem TYLKO wybranym osobom z prośbą o drobną próbkę pracy, z góry proszę o wyrozumiałość i bardzo dziękuję każdej osobie, która zada sobie trud zgłoszenia

Graficzki

 • stała współpraca
 • pierwsze zlecenie – ebook, który musi być gotowy na ZLOT (20 stycznia), objętość około 20 stron A4
 • umiesz składać tekst z obrazem i robisz to w świeży, nowoczesny sposób
 • pracujesz szybko, umiesz słuchać i jesteś naprawdę otwarta na koncepcje i pomysły klienta
 • nie należysz do osób marudzących i wszystko lepiejwiedzących
 • tworzenie materiałów dla Latającej Szkoły kręci Cię
 • zgłoszenia przyjmuję do 20 grudnia na maila: agata@latajacaszkola.pl w postaci: linku do portfolio lub załącznika który musi zawierać jakiś przykład Twojego składu tekst + obraz  (ebook, katalog, ulotka itp) – oraz Twój orientacyjny cennik oraz informację, czy wystawiasz rachunki/faktury
 • Odpowiem TYLKO wybranym osobom z prośbą o drobną próbkę, z góry proszę o wyrozumiałość i bardzo dziękuję każdej osobie, która zada sobie trud zgłoszenia,