Prowadzisz biznes od kilku lat i zamiast unosić się 10 cm ponad chodnikami (popijając prosecco), czujesz, że kręcisz się w kółko?

Wkurza Cię, że ładujesz w ten biznes czas, energię, ale nie wyjmujesz z niego tego co potrzebujesz? Masz ochotę zatrzymać się i popchnąć swój biznes na nieco inne lub całkiem nowe tory?

Mamy coś dla Ciebie

Poznaj Ulę Szwed i sztukę ratunkowych biznesowych manewrów 

Można powiedzieć, że jest biznesową terapeutką, chociaż ona by o sobie NIGDY tak nie powiedziała. Chociaż to, co zrobiła dla Latającej Szkoły było jak terapia.

Ula od 10 lat pracuje jako konsultantka i pomaga małym i średnim biznesom.

Ula Szwed

Na codzień mieszka w czeskim Cieszynie, jest współzałożycielką studia graficzno-ilustratorskiego Dinksy i współautorką projektu Otwarte Karty, innowacyjnego narzędzia do rozwiązywania problemów komunikacyjnych w zespołach.

Znamy się ponieważ Ula zgłosiła się do nas, kiedy szukaliśmy edukatorów do Latającej Szkoły i zaoferowała swoje supermoce w zakresie zarażania właścicieli biznesów miłością do Excela.

Było tak:

Było tak:

Jakiś czas temu wywiązała się między nami rozmowa o tym, że wiele właścicielek małych biznesów po jakimś czasie od startu (przy którym często Latająca Szkoła dolewa paliwa do baku) czuje:

  • że kręci się w kółko, pracuje dużo ale nie wskakuje na wyższy poziom zarobków,

  • wszystko co robi zamienia w social fejm, ale nie w zera, które zasilałyby konto,

  • nie wie, czy to kwestia złego modelu (nie da się tyle zarobić przy aktualnych realiach rynku) czy braku sprzedażowej strategii i innych marketingowych wysiłków.

I że Latająca Szkoła właściwie NIC dla takich osób nie ma w zanadrzu.

Postanowiłyśmy połączyć siły i wykorzystać skille Uli do wielkiej akcji pod kryptonimem “lądowanie i przegląd naszych latających pojazdów”.

Na pierwszy ogień poszła sama Latająca Szkoła.

Interwencja Uli była trochę jak zimny prysznic, a trochę jak miękkie lądowanie i uważne przyjrzenie się temu, co jest grane – zdecydowanie coś, czym pragniemy się podzielić z całą naszą społecznością.

Każdy biznes jest inny, ale gdy się przyjrzeć uważnie, można dostrzec powtarzające się wzory i okazuje się, że dla powtarzających się wzorów istnieją również odpowiednie rozwiązania. Na które ciężko jest wpaść będąc pilotką własnego biznesu.

Stąd pomysł na wspólny projekt, który pozwoli Ci na chwilę puścić stery i zmapować okolicę po której latasz.

W ramach projektu będziemy pracować nad różnymi narzędziami i produktami, ale na start chcemy Cię zaprosić na bezpłatny wykład, który może być pierwszym krokiem do wyjścia z miejsca, w którym kręcisz się w kółko. Pierwszym lądowaniem i przeglądem Twojego latającego biznesu.

Ula wytypowała 4 notorycznie pojawiające się ściany do których dolatują biznesy takie jak nasze. Jeśli odnajdziesz w jej opowieści swoją historię, to zyskasz cenny impuls do zmiany. Bardzo możliwe, że wykluczysz też problemy, które nie są Twoje, odetchniesz z ulgą i przestaniesz się martwić tym, co Cię nie dotyczy. Jest duża szansa, że dzięki temu spotkaniu odnajdziesz źródło Twojego problemu, a to pierwszy krok by zacząć robić coś inaczej.

Polecamy to spotkanie szczególnie jeśli uważasz, że Twój biznes nie generuje takich przychodów jakich jest warta Twoja praca..

To co, lądujesz z nami?

Zapisz się na bezpłatne spotkanie (na którym nie będziemy nic sprzedawać)

“Manewry ratunkowe. Cztery ściany, do których najczęściej docierają małe biznesy i jak je ominąć” z Ulą Szwed

17 czerwca, czwartek, godz 10.00 -11.00

Nie musisz być na żywo, jeśli zapiszesz się otrzymasz od nas nagranie.

.