Samotna mamo,

Może wolisz jak używa się określenia “samodzielna mama”. Tak, aby nie stygmatyzować Twojej trudnej sytuacji. Nie ma dobrego określenia na kobietę samotnie wychowującą dziecko lub dzieci. Wszystko jedno czy jesteś wdową, rozwódką, singielką, porzuconą, porzucającą, czy dostajesz alimenty, 500+, czy też nie, jeżeli samodzielnie opiekujesz się dzieckiem lub kilkoma możesz otrzymać stypendium na udział w edycji biznesowego kursu on-line Latającej Szkoły dla kobiet, które chcą założyć, albo rozwinąć własne biznesy. Wiem, że samodzielne wychowanie dziecka bywa ekstremalnie trudne i bardzo chcę znaleźć osoby, które chcą przyjąć pomoc w formie biznesowego wsparcia.

Kurs rozpoczyna się 7 września i trwa do 7 czerwca 2018 i jest kursem on-line.

Tutaj znajdziesz program: programLSK

 

Warunki ubiegania się o stypendium:

  • idealna kandydatka to osoba, która zna Latającą Szkołę, myślała o udziale, myśli o założeniu własnego biznesu, albo go już ma
  • wypełnienie formularza wyjaśniającego Twoją motywację do udziału – w czym konkretnie pomógł by Ci udział w kursie – będę szukała osób, które są zmotywowane do działania – nie musisz mi opisywać swojej prywatnej sytuacji ze szczegółami, ani załączać papierów z sądu, chcę przede wszystkim usłyszeć nad czym pracujesz i poczuć czy mogę Ci w tym pomóc
  • opłacenie wkładu własnego wysokości 10% ceny promocyjnej kursu (140 zł) – z mojego doświadczenia wynika, że taki układ o wiele bardziej angażuje, niż otrzymanie całego kursu “w prezencie”
  • ubiegać mogą się też osoby już zapisane, które wpłaciły zaliczkę
  • przyznane zostaną trzy miejsca, a osoby wybrane zostaną powiadomione mailowo do dnia 2.09.2017

 

email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail
 
ZLOT 2017, 20-22.01 Kraków
Zapisz się na listę, poznaj program jako pierwsza + otrzymaj pierwsza link do zakupu biletu w promocyjnej cenie.
Po wpisaniu adresu mailowego nie zostaniesz nigdzie przekierowana... Sprawdź skrzynkę (także spam), powinnaś otrzymać maila z potwierdzeniem, że jesteś na liście. Do zobaczenia na Zlocie!
Daj się zaskoczyć
w sobotni poranek
O świcie wysyłam Pocztę Pantoflową. Setki kobiet* powiedziały mi, że to jedyny newsletter, który zawsze otwierają. Sprawdź dlaczego.
imię
e-mail
* dokładnie prawie 8 tys kobiet otrzymuje Pocztę. ZERO SPAMU 100% SERCA
Szkoła 2017/18 - jestem zainteresowana, przyślij mi jako pierwszej program i cennik*
* zapis oznacza zgodę na wysłanie informacji handlowej