Samotna mamo,

Może wolisz jak używa się określenia “samodzielna mama”. Tak, aby nie stygmatyzować Twojej trudnej sytuacji. Nie ma dobrego określenia na kobietę samotnie wychowującą dziecko lub dzieci. Wszystko jedno czy jesteś wdową, rozwódką, singielką, porzuconą, porzucającą, czy dostajesz alimenty, 500+, czy też nie, jeżeli samodzielnie opiekujesz się dzieckiem lub kilkoma możesz otrzymać stypendium na udział w edycji biznesowego kursu on-line Latającej Szkoły dla kobiet, które chcą założyć, albo rozwinąć własne biznesy. Wiem, że samodzielne wychowanie dziecka bywa ekstremalnie trudne i bardzo chcę znaleźć osoby, które chcą przyjąć pomoc w formie biznesowego wsparcia.

Kurs rozpoczyna się 7 września i trwa do 7 czerwca 2018 i jest kursem on-line.

Tutaj znajdziesz program: programLSK

 

Warunki ubiegania się o stypendium:

  • idealna kandydatka to osoba, która zna Latającą Szkołę, myślała o udziale, myśli o założeniu własnego biznesu, albo go już ma
  • wypełnienie formularza wyjaśniającego Twoją motywację do udziału – w czym konkretnie pomógł by Ci udział w kursie – będę szukała osób, które są zmotywowane do działania – nie musisz mi opisywać swojej prywatnej sytuacji ze szczegółami, ani załączać papierów z sądu, chcę przede wszystkim usłyszeć nad czym pracujesz i poczuć czy mogę Ci w tym pomóc
  • opłacenie wkładu własnego wysokości 10% ceny promocyjnej kursu (140 zł) – z mojego doświadczenia wynika, że taki układ o wiele bardziej angażuje, niż otrzymanie całego kursu “w prezencie”
  • ubiegać mogą się też osoby już zapisane, które wpłaciły zaliczkę
  • przyznane zostaną trzy miejsca, a osoby wybrane zostaną powiadomione mailowo do dnia 2.09.2017