KALKULATOR

To jest prosty kalkulator w Excelu, dostosowany do jednoosobowej działalności gospodarczej, zwolnionej z podatku VAT, na rok 2015. Pomaga on obliczyć zysk, czyli dochód netto i pobawić się różnymi możliwościami (ceny produktów, ilość klientów), tak aby ostatecznie nasz dochód netto był dla nas zadawalający.

Proponuję ustalić sobie dwie sumy:

OM optimum minimum – suma, przy której prowadzenie własnej działalności ma dla ciebie w ogóle sens

OO optimum optimum – suma, którą chciałabyś docelowo zarabiać na swoim biznesie, tak aby wszystkie twoje ważne potrzeby były zaspokojone

Przetestuj swój pomysł pod kątem OM i OO! Oooo, ommmy God – mam nadzieję, że wyniki będą zaskakująco … podnoszące na duchu!

Uwaga: to nie jest kalkulator robiony wg schematu PIT, więc na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest on nieprawidłowy. Służy on jednak do wyliczenia z grubsza “ile nam zostanie na rękę”.

Pracuję aktualnie nad lepszą wersją kalkulatora i filmiku video, która lepiej i precyzyjniej wyjaśni kwestię opłat, kosztów i zysku. Będzie dostępna 26.06.2015

ZOBACZ VIDEO


POBIERZ PLIK W EXCELU

kalkulator biznesowy

 

 

email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail
 
ZLOT 2017, 20-22.01 Kraków
Zapisz się na listę, poznaj program jako pierwsza + otrzymaj pierwsza link do zakupu biletu w promocyjnej cenie.
Po wpisaniu adresu mailowego nie zostaniesz nigdzie przekierowana... Sprawdź skrzynkę (także spam), powinnaś otrzymać maila z potwierdzeniem, że jesteś na liście. Do zobaczenia na Zlocie!
Daj się zaskoczyć
w sobotni poranek
O świcie wysyłam Pocztę Pantoflową. Setki kobiet* powiedziały mi, że to jedyny newsletter, który zawsze otwierają. Sprawdź dlaczego.
imię
e-mail
* dokładnie prawie 8 tys kobiet otrzymuje Pocztę. ZERO SPAMU 100% SERCA
Szkoła 2017/18 - jestem zainteresowana, przyślij mi jako pierwszej program i cennik*
* zapis oznacza zgodę na wysłanie informacji handlowej