mockregu

To propozycja specjalnie dla warszawianek. Wyjątkowa, nietypowa, jednorazowa. Stworzona w związku z ogromnym zainteresowaniem Kręgami w Warszawie, którego same Kręgi nie są w stanie zaspokoić. ***

Ponieważ zainteresowanie Kręgami w stolicy przeszło moje (i lokalnych organizatorek) oczekiwania i ponieważ jest duże zainteresowanie Szkołą (a zajęcia są tylko w Krakowie) poczułam, że muszę odłożyć na bok inne sprawy i stworzyć coś co – mam nadzieję – zaspokoi Wasze potrzeby spotykania się w kręgach, promowania swoich biznesów, poznawania inspirujących kobiet ORAZ da Wam do ręki konkretne narzędzia. Narzędzia, których do tej pory nie udostępniałam poza 3-miesięcznym kursem. *** Oczywiście Kręgi – czyli darmowe spotkania networkingowe pozostają w tej samej formie.
Warsztat jest natomiast czymś więcej niż Krąg, skrojony dla osób, które chcą ze spotkania – oprócz nowych znajomości i wizytówek – wynieść wymierne korzyści.

Siłą Kręgu jest energia kolektywu. Jeżeli chcesz:
– dowiedzieć się jak stworzyć własny Krąg Wsparcia (to nie to samo co Latający Krąg)
– dowiedzieć się jak wykorzystać Krąg Wsparcia oraz Latające Kręgi do lepszego radzenia sobie z własnym biznesem – na każdym etapie – od kreacji po realizację,
– chcesz poznać 10 konkretnych narzędzi, które korzystają z kolektywnej inteligencji i które możesz od razu zastosować do pracy nad własnym biznesem, (min. jak zbadać co sprawi, że twój produkt na pewno będzie się sprzedawał, jak wycenić swoją pracę, jak promować się bezinwazyjnie, jak twórczo rozwiązywać problemy, które pojawiają się po drodze)
– poznać nowe, inspirujące osoby, z którymi możesz nawiązać współpracę lub stworzyć sieć wsparcia
– wypromować swój biznes w przyjaznym gronie
– spędzić 4 godziny w twórczej atmosferze

To nie możesz przegapić tego wydarzenia.
Najprawdopodobniej nie będę go powtarzać.

Cena spotkania: 60 zł

Postanowiłam, że cena ma być bardzo, bardzo przystępna, tak aby każda osoba, która czuje, że chce wziąć udział w tym warsztacie, mogła sobie na to pozwolić.
W cenie: 4h warsztat, materiały, dostęp do zamkniętej sekcji strony Latającej Szkoły z materiałami

Daty (do wyboru)
20.11 – warsztat przedpołudniowy godz 10-14 (idealny dla Mam przedszkolaków) jeszcze tylko 5 miejsc
21.11 – godz 16-20
22.11 – godz 16-20

Zapisy: agata@latajacaszkola.pl
W tytle proszę napisać: Moc Kręgu Warsztat

Miejsce: Stacja Muranów, ul. Andersa 13

“Stacja Muranów – Organizacja pozarządowa prowadząca na Muranowie kawiarnię i przestrzeń do realizacji inicjatyw społeczno-kulturalnych (Andersa 13). Stowarzyszenie założyli w 2010 r. zafascynowani fenomenem Muranowa ludzie w różnym wieku i wielu profesji. Łączy ich energia, inteligencja, intuicja i potrzeba skorzystania z nich w tym miejscu. Muranów to unikat na skalę światową. Osiedle o atmosferze małego miasteczka w środku metropolii, wybudowane z gruzu i na gruzie, w który obrócono dawną dzielnicę żydowską i getto, przyciąga coraz więcej artystów, turystów, społeczników i inwestorów.”