LATAJĄCE KRĘGI WROCŁAW

Organizatorkami Latających Kręgów we Wrocławiu są Roberta Kintzi marketerka.pl , Magdalena Pawlik, Justyna Pollak i Monika Andrzejewska Warsztatomania

kontakt: roberta+LK@marketerka.pl

Justyna Pollak: Ukończyła wrocławski Wydział Architektury, na co dzień projektuje domy i wnętrza, a najbardziej lubi pracę z ludźmi i dla ludzi. Dlatego w wolnych chwilach pomaga też prowadzić kameralny hotel i restaurację.

Od 2 lat uczy się jak być ‘wystarczająco dobrą’ mamą i będąc z córką nieustannie przypomina sobie, co jest w życiu naprawdę ważne. Zakochana w języku i kulturze francuskiej. Relaksuje się, wpatrując w obrazy Moneta.

Ze studenckich czasów najlepiej wspomina niezwykłe wyjazdy na zagraniczne praktyki do Egiptu, Serbii, Berlina.. Pomieszkiwała w Londynie i Brukseli. Odkrywanie nieznanych dotąd miejsc weszło jej w krew, dlatego w wolnych chwilach stara się realizować marzenia o podróżach, nowych smakach i zapachach oraz spotkaniach z ciekawymi ludźmi…

Monika Andrzejewska: Absolwentka socjologii i kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pedagog, trener umiejętności psychospołecznych, rozpoczęła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie.

Miłośniczka teatru, swoje marzenia realizowała w studium aktorskim, tam zainteresowała się arteterapią, zwłaszcza plastykoterapią i teatroterapią. Prowadzi autorskie szkolenia z zakresu praktycznego wykorzystania metod i technik arteterapii, jest instruktorem teatralnym, prowadzi zajęcia arteterapeutyczne dla dzieci i młodzieży zgodnie ze swoimi autorskimi programami.

By nabrać wiatru w żagle wyruszyła w półroczną podróż do Ameryki Południowej, po powrocie całkowicie poświęciła się swoim pasjom i zainteresowaniom. Tworzy firmę szkoleniową WARSZTATOMANIA

Magdalena Pawlik: Od 2003 roku Dyrektorka Generalny Agencji ArtAnima. Aktywnie zajmuje się turystyką biznesową zarówno w Polsce jak i za granicą. Kluczowym zadaniem jest pozyskanie oraz zarządzanie konferencjami i kongresami. W 2010 roku otrzymała wyrazy uznania od Pani Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej za wieloletnia współpracę i zaangażowanie w promowaniu Medycyny Paliatywnej.
Jako aktywny działacz społeczny wspiera Rodzinny Dom Dziecka nr 15 we Wrocławiu, także angażuje się w Działalność Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Ukończyła Etnologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Podyplomowe Studia Zarządzenie Przedsiębiorstwem w Gospodarce Rynkowej na Politechnice Wrocławskiej. Jest w trakcie studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Była także stypendystką Institute Parisien de la Langue et de la Civilisation Francaises. Obecnie rozwija się w kierunku Leader Coachingu i prowadzi coaching dla managerów.
W wolnych chwilach jeździ konno, uczestniczy w ciekawych wydarzeniach muzycznych. Gdy uda jej się wygospodarować wolny weekend, spędza go z córką i mężem w górach.

 

 

Roberta Kintzi: Pomagam małym firmom bezpiecznie wypływać na ocean Internetu w celu łowienia doskonałych klientów. Czytanie, zdobywanie wiedzy i dzielenie się nią to moja pasja. Rozumienie i analiza danych oraz wyciąganie z nich odpowiedzi na pytania przedsiębiorców to efekt moich zdolności, wykształcenia i doświadczenia z pracy na etacie.

Jako żona i mama nieustannie szukam rozwiązań na satysfakcjonujące godzenie potrzeb bliskich, swoich i rozwoju biznesu. Uwielbiam kontakt z przyrodą, długie spacery oraz ciekawe rozmowy z ludźmi.
Miłością do Latających Kręgów zaraziłam się w Warszawie, teraz współorganizuję je we Wrocławiu. Uważam, że to jedna z niewielu propozycji, gdzie w luźnej i życzliwej atmosferze można spotkać i nawiązać kontakty z przedsiębiorczymi kobietami, i wspólnymi siłami osiągać więcej.

Marketerka.pl

 

NAJBLIŻSZY KRĄG

Bohaterką pierwszego kręgu Wrocławskiego będzie Magdalena Pawlik.
Od 2003 roku właścicielka i dyrektorka generalna Agencji ArtAnima, aktywnie zajmuje się turystyką
biznesową zarówno w Polsce jak i za granicą.
www.artanima.pl
Obecnie rozwija się w kierunku Leader Coachingu i prowadzi coaching dla managerów.

 

 link do tego wydarzenia na fb: kliknij

KIEDY?   3 grudnia,  godz. 17:30

GDZIE?  ul. Dubois 5, w Młodzieżowym Domu Kultury Śródmieście

Zapisy: https://lk2014wroclaw.konfeo.com/

 

Na spotkanie obowiązują zapisy przez konfeo. Zapraszamy!

 

 

 Chcesz przychodzić na Kręgi Wrocławskie? Dołącz do grupy na Facebooku (kliknij)