W ramach ZLOTU Latającej Szkoły 2016, który odbędzie się 23-24 stycznia w Krakowie, chcemy zaprosić Cię do akcji o nazwie Pilotażowy Piątek.

ZLOT to dwa intensywne dni (sobota i niedziela) wypełnione: wykładami, opowieściami, labami, spacerami, biznes – swataniem, tańcem, muzyką, rozmowami. Dokładny program opublikujemy 1 grudnia. Pracowałyśmy nad nim bardzo intensywnie przez ostatnie tygodnie!

Natomiast w piątek chcemy zrobić miejsce na Pozaprogramowe Pilotażowe Pomysły. Czyje? Twoje! Być może.

Idea jest taka – Latająca Szkoła wciąż zachęca do działania i testowania pomysłów na własny biznes. Bardzo dobrze wiemy, jak trudno bywa na starcie. Bardzo często hamulcem powstrzymującym od działania jest obawa przed tym, że wypuścimy coś w świat i … nie będzie odzewu. Nikt się nie zapisze. Przyjdzie tylko nasza siostra i jej przyjaciółka… Chcemy w ramach Zlotu dać Ci możliwość przełamania takiego impasu w praktyczny sposób. Chcemy też “otworzyć” program, zaprosić Cię do współ – tworzenia wydarzenia, które jest świętem całej społeczności. Pokaż się! Wyjdź z szafy!

W ramach Pilotażowego Piątku oddajemy MOC w Twoje dłonie. Dość radykalnie. Zgłaszasz swój pomysł na swoje pilotażowe działanie:

warsztat // spacer // krąg // burzę mózgu // wykład // konsultację // prelekcję // rozmowę // pokaz …

Przysyłasz nam krótki, zwięzły opis swojego pomysłu. Oto ANKIETA.

My zastrzegamy sobie prawo do selekcji.

Być może zawsze myślałaś, żeby poprowadzić kameralny warsztat dla kobiet o samoakceptacji. Ale nigdy nie prowadziłaś warsztatu.

Być może prowadzisz warsztaty od dziesięciu lat, ale tym razem po prostu chciałabyś zaprosić kilka kobiet do wspólnej burzy mózgu na temat tego, jak promować się w sieci.

Albo chciałabyś zrobić pokaz swoich zdjęć z Iranu.

Albo po prostu szukasz paru osób, które chcą się wymienić doświadczeniem – na przykład z zakresu budowania własnej marki. I chcesz je zaprosić do siebie na kawę i ciasto.

Albo masz coś do powiedzenia światu i czujesz, że chcesz to zrobić teraz. Najlepiej z dużej sceny.

Nie możemy zapewnić Ci

sali // projektora // laptopa //materiałów // wydruków …

To leży w Twoim zakresie. Jeżeli nie jesteś z Krakowa – możesz liczyć na kreatywność i wsparcie pozostałych uczestniczek. Na naszej żywej, aktywnej grupie na Facebooku będziemy moderować całą akcję i pomagać Ci nawiązać potrzebne kontakty i na przykład znaleźć salę na swoje wydarzenie.

To co oferujemy to wypromowanie tego, co wymyśliłaś wśród ponad 200 uczestniczek Zlotu, kreatywnych i aktywnych kobiet!

To, co zrobisz nie musi być

przemyślane // idealne // doskonałe // dopracowane // gotowe ! Ważne, żeby było

pilotażowe // sprawiło Ci radość // sprawiło radość uczestniczkom

Na pomysły czekamy do 6 grudnia. W ciągu tygodnia odezwiemy się do Ciebie. Nie musisz być uczestniczką całego ZLOTU, aby zaproponować piątkowe wydarzenie, ale oczywiście zachęcamy Cię do udziału! 

Wyjdź z szafy. Pokaż się. Podziel się tym, co ci gra w duszy. Zgłoś pomysł (kliknij)