Drogie Latające Kobiety, pozwólcie, że Wam przedstawię. Dawid Sokołowski nosi T-shirt z napisem “Just Human”, ale jest bardzo wyjątkowym człowiekiem.

Dawid jest założycielem Sieci Sensownego Biznesu. Liderem Zmian i ewangelistą ekonomii współpracy. Empatia jest dla niego kluczem do kreacji. Studiował ekonomię biznesu w Anglii oraz Stanach Zjednoczonych. Pracował w Gildii Aniołów Biznesu, a także funduszu Zernike Meta Ventures. W Sieci Sensownego Biznesu łączy empatię ze swoim profesjonalnym doświadczeniem w pracy z nowymi przedsięwzięciami. Pomaganie w rozwoju sensownym przedsięwzięciom jest jego misją i pasją przez którą może wykorzystywać swoje talenty, aby służyć innym.

Historia tego wywiadu.

Natrafiłam na Sieć Sensownego Biznesu szperając po sieci.

Napisałam entuzjastycznego maila. Starałam się pisać według moich własnych wytycznych. O tym, że bardzo mi się podoba inicjatywa i widzę różne, konkretne możliwości współpracy.

Nie dostałam odpowiedzi i natychmiast miałam reakcję w stylu “ej, ta Sieć chyba nie jest taka fajna” (normalna reakcja, znasz to z własnego doświadczenia?).

Kilka miesięcy później nadarzyła się okazja, żeby wziąć udział w spotkaniu informacyjnym Sieci. Kierując się przekonaniem, że nie można wyrabiać sobie zdania po jednym incydencie z mailem, poszłam. I okazało się, że faktycznie, Latająca Szkoła i Sieć są “z jednej bajki”. A maile, same wiecie, czasem umykają, albo giną w cyberprzestrzeni.

Przy kolejnym spotkaniu, kiedy Dawid stwierdził, że “kobiety, które ze sobą współpracują w biznesie są w Polsce awangardą przemian społecznych”, pomyślałam, że trzeba wpaść na jakiś sprytny pomysł przedstawienia wam Dawida i jego projektów.

Oto efekt. Wywiad nie jest nagrany w warunkach idealnych, ale za to mówimy o przemianach świadomości, o roli kobiet, o nowym biznesie i cyklu wydarzeń pod hasłem “Zmienia się!”

Posłuchaj, wejdź na stronę Sieci, polub ją na Facebooku, napisz co myślisz w komentarzu!